מיקי גולדווסר: "אנחנו יורים לעצמנו ברגל"

אמו של אהוד גולדווסר ז"ל סבורה שפרסום הסרטון החדש מבית חמאס לא היה צריך לקבל חשיפה תקשורתית כל כך גדולה. "אנחנו נותנים לזה את התהודה מעבר לכל פרופורציות", מסבירה האם השכולה

מיקי גולדווסר, אמו של החייל החטוף ז"ל, הגיבה היום בראיון לערוץ החדשות על עיתוי פרסום סרטון האנימציה הציני של חמאס בעניין גלעד שליט, על רקע הדיווח כי ישראל סייעה להציל את חייה של בתו של בכיר חמאס שסבלה מבעיה בליבה.

"אנחנו באיזשהו מקום יורים לעצמנו ברגל", טענה גולדווסר כאשר נשאלה על פרסום הסרטון החדש והסבירה: "אנחנו נותנים לזה את התהודה מעבר לכל פרופורציות".

"היינו צריכים להנמיך את המהלך שלהם", סבורה האם השכולה. "חמתי בוערת בי בכל פעם שקורה איזשהו אירוע הכי קטן שלא יהיה והנפגע הוא פלסטיני", הוסיפה, "ומיד קמים כל הארגונים האלה וצועקים ובאים ומגוננים ועושים מהומה, אבל כשקורה משהו לחייל שלנו, שעשה את עבודתו, אני לא רואה שום דבר".

גולדווסר על משפחת שליט: מקווה שהם מספיק חזקים

"אנחנו עשינו מחווה הומינטרית יוצאת מן הכלל", ציינה גולדווסר בהתייחסה לטיפול הרפואי שניתן לבתו של בכיר חמאס. "העברנו אותה לבית החולים ברזילי ונתנו לה טיפול מיידי", הוסיפה, "אבל הם כמחווה מחזירים לנו בציניות אכזרית ובוטה ואף אחד לא קם ואומר מילה".

כשנתבקשה לנסות ולהעריך מה עובר כעת על בני משפחתו של שליט ענתה גולדווסר כי אינה יכולה לדבר בשמם של אחרים. "אני קודם כל מקווה שהם מספיק חזקים לדעת שהם עומדים מול פרופגנדה עלובה ביותר", אמרה. "אני מקווה שהם לוקחים אותו בפרופורציות הנכונות. זה כואב וזה מכעיס, אבל כשאתה מבין שזה נעשה למטרה נלוזה, אתה יודע לעבור על זה לסדר היום".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק