אביו של החייל שנרצח על ידי המחבל שחוסל: "נסגר מעגל"

הרגשתי שירדה לי אבן מהלב", אמר ראובן משיח, אביו של שני יניב שנרצח לפני לפני שש שנים על ידי המחבל שחוסל הבוקר. בשיחה עם ערוץ החדשות אמר: "אחרי שש שנים מהמקרה, ידעתי שמג"ב לא ישקטו עד שימצאו את המרצחים. לא ידעתי בכלל מי אחראי, לא רצו להגיד לי אבל אמרו שהעניין בטיפול"

דרמה אירעה הבוקר בחברון כשכוח של צה"ל כיתר בית של מבוקש פלסטיני בכפר עווא, מערבית לחברון. המחבל שחוסל הוא עלי סווטי, שהיה מעורב בירי לפני שש שנים בערב יום הזיכרון בצומת אידנא, בו נהרג לוחם מג"ב סמל שני יניב משיח.

"הרגשתי שירדה לי אבן מהלב", אמר ראובן משיח, אביו של שני יניב בשיחה עם ערוץ החדשות. "אחרי שש שנים מהמקרה, ידעתי שמג"ב לא ישקטו עד שימצאו את המרצחים. לא ידעתי בכלל מי אחראי, לא רצו להגיד לי אבל אמרו שהעניין בטיפול".

משיח סיפר כי בשעות הבוקר התקשר אליו מפקד מג"ב וסיפר את הבשורה לה חיכו שש שנים: "נסגר מעגל כזה. יש נחמה. זה דבר שנותן ביטחון שצה"ל, מג"ב ומשטרת ישראל לא שוכחים, זה מרגיש טוב", אמר.

"להעביר את הכאב - זה לא יעביר בחיים, הכאב נשאר תמיד. אבל זה סוגר מעגל זה נותן הקלה כלשהי. הבן שלי יכול לסמוך על זה שהחבר'ה שלו עשו הכול כדי להביא אותו לדין".