חמאס מציג: גלעד חוזר בארון מתים

בדיוק היום מלאו 1400 ימים מאז חטיפתו של גלעד שליט, ובתזמון מצמרר משחררים אנשי התעמולה של החמאס סרט אנימציה חדש ושטני מתמיד, המציג את גורלו של גלעד שליט אם ממשלת ישראל לא תפעל להשיבו. בסרטון נראה נועם שליט כשהוא הולך ומזדקן, עד שבסוף הוא פוגש את בנו שחזר מעזה - בתוך ארון מתים. כך זה נראה

המלחמה הפסיכולוגית של החמאס עולה מדרגה - והופכת שטנית מתמיד: הזרוע הצבאית של הארגון שידרה בשעות הצהריים קלטת חדשה, ובה סרטון אנימציה תלת מימדי המתעד את "כישלון עסקת השבויים".

בסרטון, שאורכו כשלוש דקות לערך, נראה אביו של החייל החטוף, נעם שליט, מסתובב ברחובות ובידו תמונתו של גלעד, כשברקע נשמע קולו של בנו גלעד מתוך שתי הקלטות שכבר פרסם החמאס של החייל החטוף: האחת קלטת שמע והשנייה קלטת וידאו.

בעודו צועד ברחובות העיר, נתקל נועם שליט בשלטים רבים עליהם מתנוססות תמונותיו של ראשי הממשלה - בנימין נתניהו ואהוד אולמרט. בסופו של הסרטון נראה מוצא ארונו של גלעד שליט מרכב שמגיע למעבר הגבול - ונועם שליט מתעורר מהסיוט. הסרטון מסתיים בכתובית: "יש עוד תקווה".

"גורלו של שליט יהיה כשל רון ארד"

באתר האינטרנט של הזרוע הצבאית של הארגון הדגישו כי הסרטון החדש מיועד להעביר מסר לישראל. "גורלו של החייל החטוף שליט יהיה כשל רון ארד", הזהירו. "עדיין קיימת הזדמנות לחברה הציונית והממשלה הציונית להשלים את עסקת החילופין, במסגרתה ישוחררו אסירים פלסטינים".

"אם החברה הציונית רוצה בשובו של שליט בריא ושלם, על ממשלת ישראל לשלם את המחיר ולשחרר את האסירים הפלסטינים", נכתב בהודעת הארגון. "סירוב לתנאים הללו - תיאלץ את ההתנגדות לשחררם לגבות מחיר יקר יותר".

בדיוק היום לפני 1,400 ימים נחטף גלעד שליט לשבי החמאס בעזה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק