בגלל העימותים ברחובות בנגקוק: אזהרת מסע לנוסעים לתאילנד

משרד החוץ לא לוקח סיכונים, ובעקבות החרפת העימותים בין כוחות המשטרה למפגיני האופוזיציה בבירת תאילנד, קורא לישראלים לשקול את יציאתם למדינה וכן להימנע משוטטות במקומות הומי אדם. הערב: לפחות 3 הרוגים ו-75 פצועים בשלושה פיצוצים בעיר

חכו עם האריזות: בעקבות החרפת העימותים בין המפגינים תומכי האופוזיציה לכוחות הביטחון, פרסם הערב משרד החוץ אזהרת מסע חדשה לישראלים היוצאים לתאילנד. "יש לשקול את נחיצות ההגעה למדינה, ולהימנע משהות באזורים הומים בבנגקוק ובסביבתה", נמסר בהודעה מיוחדת של משרד החוץ הערב.

בימים האחרונים החריפו מאוד העימותים בין תומכי האופוזיציה, "לובשי החולצות האדומות", לבין כוחות הביטחון במדינה. זאת, על רקע דרישתם של המפגינים להפיל את הממשלה הנוכחית. בתקופה האחרונה נשמעו איומים מצד המפגיעים לפגוע בנקודות תיירות ומסחר בבנגקוק, במטרה לגרום למישהו בממשלה לשמוע את דרישותיהם.

הערב נהרגו לפחות שלושה בני אדם ונפצעו יותר מ-75 נוספים, בהתחדשות העימותים בבירה התאילנדית. המפגינים השליכו שלושה רימוני יד באזורי מסחר ותיירות וגרמו לבהלה ברחובות הסובבים. תחילה היה חשש כי מדובר בפיגוע טרור, אך לבסוף התברר כי מפגיני האופוזיציה עומדים מאחורי האירוע הקשה.