חברתו של אילן ז"ל: "מי יחבק אותי כשעצוב לי?"

בני משפחתו וחבריו של סמ"ר אילן סביאטקובסקי שנהרג בהיתקלות בגבול רצועת עזה בערב שישי ליוו אותו בדרכו האחרונה. "אני לא מאמינה שלא אשמע יותר את הצחוק המתגלגל שלך", ספדה לאילן ז"ל חברתו שירן

בדרכו האחרונה: הובא למנוחות סמ"ר אילן סביאטקובסקי, בן 21, מראשון לציון שנהרג בתקרית הקשה בגבול רצועת עזה, בערב שישי האחרון. "מי יחבק אותי כשעצוב לי?", שאלה בכאב חברתו של אילן ז"ל.

לבית העלמין בראשון לציון הגיעו עשרות קרוביו של סמ"ר סביאטקובסקי וליוו אותו בדרכו האחרונה. "אני עומדת כאן ולא מאמינה שזה קורה", מיררה בבכי חברתו של סביאטקובסקי, שירן, מעל קברו. "אני לא מאמינה שככה אנחנו נפרדים, לא מאמינה שלא אשמע יותר את הצחוק המתגלגל, לא אראה את שמחת החיים שלך, לא אשמע את הקול שלך".

שירן שהספידה את אהובה שנהרג בהיתקלות עם המחבלים לא הצליחה להסתיר את כאבה העמוק, "אני מתגעגעת", אמרה ליקיר ליבה המנוח, "מה עושים? איך ממשיכים? מי יחבק אותי כשעצוב לי? אני לא מאמינה שאיבדנו אותך".

אילן ראה בשירות כשליחות

מרגע הבשורה המרה על מות בנם, הסתגרו הוריו של אילן ז"ל בחדר צדדי בביתם כשמחוץ לבית המשפחה התאספו שכנים רבים, חברים וקרובי משפחה שהגיעו על מנת לנסות ולנחם את בני המשפחה בשעתם הקשה.

אילן היה מה שמכנים בסלנג הצבאי "מורעל" שראה בשירות הקרבי שליחות ולא חיפש את הדרך הקלה החוצה. "אילן סיפר לאמו שהוא לא מפחד למות, ושזו המדינה שלו", סיפרה קרובת משפחה.

התקרית בעזה - סיקור מיוחד

אמו של אלירז פרץ במונולוג מצמרר

משפחה מוכת שכול: אחיו של אלירז פרץ נהרג בלבנון

"התקרית אתמול ברצועה - ביש מזל"

קצין וחייל נהרגו בגבול הרצועה

החייל שנפצע קשה מתאושש בבית החולים