דיווח: זוהו 4 מתנקשים נוספים בחוליית החיסול של מבחוח

בכיר באיחוד האמירויות אומר היום כי ארבעה "מחסלים נוספים" זוהו כמי שנשאו דרכונים בריטיים ואיריים. כבר בשבוע שעבר הבטיח מפקד משטרת דובאי לפצח את זהותם של ה-4, אך עם זאת עדיין לא פורסמו פרטים נוספים בנושא. ליברמן לשרי החוץ של האיחוד האירופי: "ראיתם יותר מדי סרטי ג'יימס בונד"

התפתחות נוספת בפרשת חיסולו של בכיר חמאס מחמוד מבחוח בדובאי: גורם באיחוד האמירויות אומר היום כי משטרת דובאי הצליחה לזהות ארבעה חשודים נוספים במעורבות בחיסול. "שניים מהחשודים נשאו דרכונים בריטיים ושניים נוספים נשאו דרכונים איריים", אמר הגורם לסוכנות הידיעות "רויטרס".

במסיבת העיתונאים הראשונה שכינס מפקד משטרת דובאי הגנרל דאחי חלפאן, בה חשף את קלטות הווידאו המתעדות את ההכנות להתנקשות בבכיר החמאס, נטען כי המשטרה המקומית עומדת לפצח את זהותם של ארבעה חשודים נוספים. בשלב זה עדיין לא נמסרו פרטים נוספים אודות זהותם של הארבעה הנוספים.

"צפיתם ביותר מדי סרטי ג'יימס בונד"

אמש דיווח משרד החוץ הבריטי כי מצא שני דרכונים מזויפים נוספים שקשורים לפרשת החיסול. בכך עולה מספרם של הדרכונים המזויפים בהם השתמשו מחסליו של מבחוח לשמונה. זאת, במקביל לפגישתו של שר החוץ אביגדור ליברמן עם עמיתו הבריטי דיוויד מיליבנד, בכינוס שרי החוץ של האיחוד האירופי בבריסל.

במהלך הפגישה נדרש ליברמן לתת הבהרות באשר לשימוש שעשתה לכאורה חוליית החיסול בדובאי בדרכונים מזוייפים של שתי המדינות. הפגישה התקיימה בדלתיים סגורות. "ראיתם יותר מדי סרטי ג'יימס בונד", אמר ליברמן במהלך הכינוס עם שרי החוץ, והכחיש כל מעורבות של ישראל בחיסולו של מבחוח.

חיסול מבחוח - סיקור מיוחד:

פרשן בריטי: "יחידת כידון חיסלה את מבחוח"

ליברמן: "אין הוכחה שהמוסד חיסל את מבחוח"

תמונות חדשות: "המחסלים" במסדרונות בית המלון

בראון: לחקור מי זייף את דרכוני המתנקשים במבחוח

מי נעל את חדרו של מבחוח מבפנים?

דובאי: בדרכונים המזוייפים השתמשו חודשים לפני החיסול

"מחסלי המוסד" בישראל מגיבים בשיחה עם חדשות 2