נתניהו לחמאס: מוטב שתשיבו בחיוב

ראש הממשלה בנימין נתניהו מבקר ברוסיה ושולח מסר להנהגת חמאס באמצעות ראש הממשלה הרוסי. "לא תקבלו הצעה טובה יותר" נתניהו מבקש להבהיר. היום יפגינו פעילי "צבא החברים של גלעד" במעבר הגבול "כרם שלום" וידביקו על משאיות הנכנסות לרצועה סטיקרים בהם כתוב: "אל תהיו שבויים של חמאס"

נתניהו במסר לחמאס (חדשות 2)

ראש הממשלה בנימין נתניהו, המבקר ברוסיה, העביר מסר לחמאס בעניין עסקת שליט באמצעות הנשיא הרוסי מדבדב. "לא תקבלו הצעה טובה יותר ונדיבה יותר", הבהיר נתניהו, "ומוטב שתשיבו בחיוב כדי שנסיים את העניין".

נתניהו אמר את הדברים למרות המחאה שהעבירה ישראל לרוסיה על המפגשים עם בכירי חמאס.
ראש הממשלה ישוב הלילה לישראל, לאחר שייפגש היום עם ראש הממשלה הרוסי ולדימיר פוטין. אתמול, במהלך פגישה עם הנשיא מדבדב, קרא נתניהו לרוסיה לעצור את הגרעין האירני ולא לסייע לחימושה של אירן.

ולא רק נתניהו, גם הפעילים למען גלעד שליט מעבירים הבוקר מסרים לצד השני. פעילי צבא החברים למען שליט יגיעו הבוקר למעבר כרם שלום וידביקו סטיקרים על סחורות שנכנסות לעזה. על הסטיקרים, שמיועדים לאוכלוסייה הפלסטינית בעזה, נכתב: "אל תהיו שבויים של חמאס" ו"תחזירו את שליט - תקבלו אלף בנים חזרה". בצבא החברים מסבירים כי הצעד הזה נועד לעורר את האוכלסייה הפלסטינית על מנת שתפעיל לחץ על הנהגת חמאס להחזיר את שליט לישראל.