המטה ללוחמה בטרור פרסם אזהרת מסע לסיני

בסוף השבוע ציינו בלבנון שנתיים לחיסולו של עימאד מורנייה, ובחיזבאללה עדיין ממשיכים להבטיח כי הארגון ינקום בישראל. עקב כך, ועקב החיסולים האחרונים באירן ובדובאי, חידש המטה ללוחמה בטרור את אזהרת המסע לסיני ולמדינות ערב, זאת למרות שבישראל ממשיכים להכחיש כל קשר לביצוע החיסולים

המטה ללוחמה בטרור פרסם היום אזהרת מסע, בה הוא ממליץ לישראלים לא לבלות את חופשת הפסח בחצי האי סיני. נדמה כי למרות שבישראל עדיין מכחישים כל מעורבות בחיסולם של עימאד מורנייה לפני שנתיים ועוד מספר מקרים בהם נהרגו בכירים בארגוני טרור בנסיבות מסתוריות - במשרד החוץ לא לוקחים סיכונים ומזהירים מפני פיגוע נקמה.

בעקבות המצב הביטחוני הרגיש, שב והדגיש המטה ללוחמה בטרור את אזהרת המסע הקיימת, ומזהיר מפגיעה בישראלים, או ניסיון לחטיפתם בחו"ל. המטה מזהיר בעיקר אנשי עסקים, שמקיימים קשרים עסקיים עם גורמים ממדינות ערביות או מדינות מוסלמיות.

משרד החוץ ממליץ להימנע לחלוטין מביקור באזורים עליהן חלה אזהרת מסע, אך במידה וכן נוסעים, להיות עירניים ורגישים לתופעות חריגות, לדחות הצעות לבילויים מגורמים חשודים או מפוקפקים, לדחות הזמנות לפגישות במקומות לא מרכזיים, להגיע לפגישה עם מלווים ולא להכניס את אותם גורמים לחדר במלון בו שוהים הישראלים.

חיסול מחמוד אל - מבחוח: סיקור מיוחד

לשכת לנדאו על חיסול מבחוח: אין תגובה

 השרים מגיבים בעקיפין לחיסול: ר' המוסד עושה את עבודתו

הווידאופדיה: ניסיון ההתנקשות בחאלד משעל