נהג המכלית הישראלי שנורה בשוגג במעבר קלנדיה - משחזר את רגעי האימה

הנהג הישראלי שנפצע אתמול קשה מירי המאבטחים במחסום קלנדיה מתאושש היום בבית החולים. עכשיו הוא משחזר את רגעי האימה בהם נלכד בין אבנים שהשליכו פלסטינים ליריות של המאבטחים הישראליים: "לא היה לי לאן לנסוע. מלפניי מכוניות, מאחוריי מכוניות, והבנתי שזה או אני יושב בלינץ' או אני מרסק"

יום אחרי שנורו עליו 30 כדורים מהם שישה שחדרו לגופו, עופר רגב שהוגדר אתמול פצוע קשה מתאושש במהירות יוצאת דופן. "זה חתיכת נס - נס גדול", הוא אומר בשיחה עם חדשות 2.

היום הוא כבר יכול לשחזר את רגעי האימה מאתמול, אז נלכד בין מטח האבנים מהצד הפלסטיני לבין מטח היריות של המאבטחים במעבר קלנדיה: "יצאתי לכיוון המחסום, טעות. שמתי לב שיש חמישה חבר'ה שמסתכלים, בוחנים. אחד מהם לקח סלע גדול, זרק אותו על השמשה הקדמית וזרק עוד סלע אחד עם חיוך כזה", הוא אומר ומוסיף: "לא היה לי לאן לנסוע. מלפניי מכוניות, מאחוריי מכוניות, והבנתי שזה או אני יושב בלינץ' או אני מרסק".

כשהבין שהוא בסכנת חיים פנה עופר פניית פרסה עם מיכלית הדלק שבה נהג ופגע במכוניות שעמדו שם ושעט לעבר מחסום קלנדיה. "לא הייתה לי בררה. הם המשיכו לזרוק אבנים ולרדוף אחרי המשאית, אז התחלתי לפרק שם מכוניות", הוא משחזר. "המחסום ראה את זה ואז התחילו יריות. הייתי במצב כזה בתוך הקבינה, למטה. זאת אומרת אם אני מוציא את הראש יורים עלי". רגב ממשיך לתאר את שעבר עליו: "נזל מלא דם על הטלפון אז לא יכולתי לראות את המספרים".

למרות הפציעה הקשה מהירי עופר מבין את המאבטחים ואומר שהם עשו את העבודה שלהם ואין מה לכעוס עליהם, אך מתבדח ואומר "רק יימח שמם - זה כואב".