3 הרוגים בתקיפת חיל האוויר ברצועת עזה

הפלסטינים מדווחים כי מזל"ט ישראלי תקף הערב חוליית פעילים שהתקרבה לגדר המערכת. בתקיפה נהרגו 3 מחבלים, פעיל נוסף נפצע אנוש. בצה"ל אישרו את דבר התקיפה, אך טרם נמסרו פרטים אודותיה

האש שבה לרצועת עזה: שלושה מחבלים פלסטינים נהרגו הערב בתקיפת כלי טייס של חיל האוויר בדיר אל-בלח, בדרום הרצועה. כלי תקשורת פלסטיניים מדווחים כי מחבל נוסף נפצע אנוש בתקיפה.

בצה"ל אמרו הערב כי כלי טיס של חיל האוויר אכן תקף הערב בדרום רצועת עזה, חוליית מחבלים שעסקה בהכנות לירי תלול מסלול לעבר שטח מדינת ישראל. "זוהתה פגיעה מדוייקת", אמרו בדובר צה"ל. עדי ראייה פלסטינים דיווחו כי מזל"ט ישראלי תקף חוליית פעילים של אחד מהארגונים ברצועה, שעה שזו התקרבה לגדר המערכת. שלושת ההרוגים הועברו לבית החולים "שוהדא אל-אקצה" בדיר אל-בלח.

תקיפות גם בסוף השבוע

מאוחר יותר פורסמו שמותיהם של ההרוגים. על פי כלי תקשורת פלסטיניים, מדובר בעוואד נסיר, בן 29, חסן אל-קטראווי (22) וחזיפה אל-המס (23).

רק בסוף השבוע תקף צה"ל בעזה לאחר שיותר מעשר רקטות קסאם ופצצות מרגמה נורו לעבר יישובי הנגב המערבי ולעבר אשקלון. בין היעדים שהופצצו על ידי מטוסי חיל האוויר: מנהרה שנחפרה כקילומטר מגדר המערכת, שנועדה לחדירת מחבלים לשטח ישראל בכוונה לבצע פיגוע כנגד אזרחים וחיילי צה"ל, מחרטה לייצור אמצעי לחימה בעזה ושתי מנהרות להברחת כלי נשק בציר פילדלפי.