הוסרה הכוננות בב"ש: לא נמצאו אמצעי לחימה בתיקי החשודים

כוחות הביטחון עצרו 3 חשודים באזור התחנה המרכזית בבאר שבע ופינו את האזור, בשל חשש לניסיון פיגוע במקום. בבדיקת תיקיהם של השלושה לא נמצאו אמצעי לחימה והכוננות הוסרה

האם סוכל פיגוע בתחנה המרכזית בבאר שבע? צילום ארכיון (חדשות 2)

במשטרה ובמערכת הביטחון הסירו את החשש לניסיון פיגוע בתחנה המרכזית בבאר שבע, זאת לאחר שחבלנים שבדקו את תיקיהם של שלושת החשודים שנעצרו באזור לא מצאו אמצעי לחימה או מטעני נפץ כלשהם.

סמוך לשעה 12:00 הוזרמו למקום כוחות גדולים של משטרה, בעקבות דיווחים של עוברים ושבים על שלושה חשודים שנשאו תיקים גדולים. בעקבות ההתרעה פינו כוחות הביטחון את האזור מחשש שמחבלים נוספים נמצאים באזור, סרקו ביסודיות את השטח והורידו את הנוסעים מהאוטובוסים.

בבדיקה שנערכה בחפציהם של החשודים לא נמצאו אמצעי לחימה ומטעני נפץ ובמשטרה הסירו את הכוננות במקום.

"הייתה התקהלות רבה של אנשי משטרה וחיילים", סיפרה הבוקר לחדשות 2 באינטרנט אחת החיילות שהגיעה לתחנה המרכזית בב"ש, בדרכה חזרה לבסיס. "אמרו לנו שעצרו שני צעירים ושהם הועברו לחקירה. בינתיים, נעצרה תנועת הרכבות והאוטובוסים וניתבו את כל הנוסעים שהגיעו לתחנה המרכזית - מחוץ לתחנה".

סכסוך על סלולר הסתיים במוות

בשבוע שעבר נורה למוות סמל ראשון אל-עביד ראמז בן ה-21 מאש חברו במהלך ויכוח בקניון "הנגב" בעיר. ככל הנראה, הסתכסכו השניים בעקבות מריבה בנוגע לשימוש בטלפון סלולרי.

כוחות גדולים של משטרה ומד"א הוזעקו לקומה התחתונה של הקניון בעקבות דיווחים על ירי במקום. הפרמדיקים העניקו טיפול ראשוני לראמז שספג שלושה קליעים בחזהו העבירו אותו לבית החולים "סורוקה" בעיר. לאחר זמן קצר קבעו הרופאים את מותו. מחקירת האירוע עולה כי במהלך מריבה בין שני חיילים ממוצא בדואי, שלף היורה את נשקו האישי וירה בראמז מטווח קצר.