איומים על חייו של אהוד ברק

גורמי הימין הקיצוני ממשיכים במסכת האיומים על בכירים במערכת הביטחון. הפעם הכתובת לאיומים הוא שר הביטחון אהוד ברק. בעקבות האיומים הוכפלה האבטחה סביב שר הביטחון

גורמים בימין הקיצוני ממשיכים לאיים על בכירי מערכת הביטחון המעורבים בהקפאת הבנייה בהתנחלויות. הפעם, האישיות שאליה הופנו האיומים היא שר הביטחון, אהוד ברק.

בעקבות פעילותו של שר הביטחון והעובדה כי הוא מוביל את אכיפת הקפאת הבנייה בהתנחלויות, קיבל ברק מכתב דומה למכתב אותו קיבל מפכ"ל המשטרה לפני מספר ימים. בעקבות קבלת המכתב, החליטו בשירות הביטחון הכללי להכפיל את מספר המאבטחים שינועו עם ברק ויגנו עליו, לפחות בתקופה הקרובה.

איומים גם על חייו של מפכ"ל המשטרה

לפני יומיים דיווח כתבנו אמנון אברמוביץ' כי שירות הביטחון הכללי החליט לתגבר את האבטחה סביב מפכ"ל המשטרה, רב ניצב דודי כהן. ההחלטה התקבלה בעקבות מכתב שהתקבל לאחרונה במערכת הביטחון אשר יועד למפכ"ל, ובו נכתב "סומנת לעולם הבא - יום הדין שלך קרב".

רנ"צ כהן קיבל בעבר איומים על חייו מארגוני פשיעה ומגורמים עברייניים אחרים, אולם הפעם כיוון החקירה של השב"כ מופנה בעיקר לעבר גורמים מהימין הקיצוני ביהודה ושומרון, זאת בעקבות התבטאויותיו החריפות של המפכ"ל בגנות העימותים הקשים בין המתנחלים לבין פקחי משרד הביטחון שהגיעו לחלק את צווי ההקפאה בהתנחלויות.