דיווח: חגי הדס מאיים להתפטר מתפקידו כאחראי על נושא שליט

רשת "פוקס ניוז" מדווחת הערב על משבר אפשרי בצמרת קבלת ההחלטות בעניין עסקת חילופי השבויים עם חמאס. חגי הדס, שליח ראש הממשלה בעניין החייל החטוף, מאיים להתפטר מתפקידו אם לא תחתם העסקה במתכונתה הנוכחית

מאיים להתפטר. חגי הדס (חדשות 2)

משבר נוסף בנושא עסקת שליט? האחראי על המשא ומתן לשחרור גלעד שליט מטעם ממשלת ישראל, חגי הדס, מאיים הערב להתפטר אם הממשלה תדחה את ההצעה האחרונה שהוגשה על ידי חמאס - כך אמר לרשת "פוקס ניוז" מקור בכיר שבקיא בפרטי המשא ומתן.

הסיבה לאיום בהתפטרות מצידו של הדס נעוצה בעמדתו של ראש הממשלה שלא מוסכמת עליו. הדס, מבחינתו, מעוניין כי העסקה תיחתם כעת ללא כל עיכובים נוספים. נתניהו, לעומת זאת, דורש לשחרר את האסירים מבתי הכלא בישראל לשטחי עזה בלבד או לגרשם לחו"ל.

לדברי המקור הבכיר, חלק מחברי פורום השביעייה חשים כי מופעל עליהם לחץ לקבל את ההחלטה בקרוב, זאת למרות שהם מאמינים כי ההשלכות של העסקה המתגבשת תהיינה חמורות יותר ותשפענה לרעה על המזרח התיכון.

פורום השביעייה מתכנס הערב במשרד ראש הממשלה בירושלים, לדיון החמישי במספר בנושא עסקת חילופי השבויים עם חמאס. על-פי ההערכות האחרונות, עוד בשעות הלילה או הבוקר המוקדמות צפויה להתגבש החלטה בנוגע לאישור העסקה לשחרור שליט.

הצטרפו לשידור החי מחוץ למשרד ראש הממשלה

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

התקדמות במגעים לשחרור שליט - סיקור מיוחד:

מחאה ברשת: יאיר נתניהו בתפקיד גלעד שליט

שרה נתניהו נפגשה עם אביבה שליט: "היי חזקה"

מצרים לישראל: המתינו עם החתימה על עסקת שליט

הווידאופדיה: גלעד שליט