שרה נתניהו נפגשה עם אביבה שליט: "אעביר את הבקשה להציל את גלעד"

אשת ראש הממשלה נפגשה אמש, הרחק מעיני המצלמות עם אמו של החייל החטוף. במהלך הפגישה, שתוארה כמרגשת, הבטיחה נתניהו להעביר את הבקשה "להציל את גלעד" לבעלה. השתיים צפויות לקיים פגישה נוספת בקרוב

בצל הדיווחים על ישיבות מרתוניות של פורום שרי השביעייה ופגישתם הצפוייה של נועם ואביבה שליט עם ראש הממשלה מאוחר יותר היום, נפגשו אתמול שתי אימהות - אביבה שליט ושרה נתניהו, אשת ראש הממשלה. הפגישה התקיימה בארבע עיניים, ללא עוזרים, מתווכים, דוברים, מיקרופונים ומצלמות.

הפגישה החלה לקראת השעה 20:00 בערב ונמשכה כשעה. מקורבים לצדדים מסרו כי הפגישה הייתה מרגשת ומלווה בדמעות. שרה נתניהו הבטיחה להעביר את בקשתה של אביבה להציל את בנה גלעד, לבעלה ראש הממשלה.

לפי המקורבים, אביבה סיפרה לשרה על המצוקה הקשה בה היא מצוייה ועל כך שבני המשפחה לא מציינים חגים מאז החטיפה. שרה עודדה אותה וביקשה ממנה להיות חזקה למען שני ילדיה האחרים. ייתכן כי השתיים יקיימו פגישה נוספת בקרוב.

"שיחה של אם לאם"

בראיון לקול ישראל, תיארה הבוקר אביבה שליט את הפגישה עם שרה נתניהו כ"שיחה מאם לאם". היא הביעה תקווה כי השיחה תעזור "גם אם במילימטר", כלשונה. "העניין כרגע הוא ההצבעה שתהיה היום בסוף הדיונים. חייבים לקבל החלטה אחרי כל כך הרבה ימים. לא יעלה על הדעת שההצבעה תהיה נגד. אנחנו מקווים שראש הממשלה יעמוד מאחורי מילתו", אמרה שליט.

"אם יצביעו נגד העסקה - יהיה זה גזר דין מוות לגלעד", הוסיפה שליט. "הפגישות עם חגי הדס נעשות בתדירות גבוהה, כמעט פעם בשבוע בה אנו מקבלים עדכונים". עם זאת, לדבריה הפגישה עם השר ברק לא הייתה מעודדת. "לא יצאנו אופטימיים מהשיחה, אנחנו מודאגים. מדובר ביום גורלי לגלעד".

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

התקדמות במגעים לשחרור שליט - סיקור מיוחד:

נדחתה הפגישה בין משפחת שליט לראש הממשלה

שרי השביעיה כונסו במפתיע: "השתיקה יפה לנושא הזה"

מצרים לישראל: המתינו עם החתימה על עסקת שליט

הווידאופדיה: גלעד שליט