פועל בניין נעצר בחשד שתכנן פיגוע

פלסטיני נעצר הבוקר באתר בנייה באשקלון בחשד שתכנן לבצע פיגוע בימים הקרובים. המשטרה הגיעה למקום בכוחות גדולים, לאחר שדיווח אנונימי התקבל במוקד 100 של המשטרה שהסגיר את השוהה הבלתי חוקי והאשים אותו בתכנון פיגוע. המשטרה עצרה את החשוד שהסתתר באתר בנייה, אך אינה בטוחה עדיין שאכן תכנן לבצע פיגוע התאבדות

אשקלון: סריקות אחר חשוד בתכנון פיגוע. צילום ארכיון (חדשות 2)

פועל בניין מהשטחים השוהה בישראל באופן בלתי חוקי נעצר הבוקר באשקלון עקב מידע שהגיע למוקד המשטרה. על פי הדיווח, היה בכוונתו של הפלסטיני לבצע פיגוע התאבדות בתחומי ישראל בימים הקרובים. כוחות רבים של צה"ל ומשטרת ישראל שהוזעקו למקום עצרו אותו היום כשהסתתר באתר בנייה.

בשעות הבוקר התקבל דיווח אנונימי במוקד 100 של המשטרה, אודות פלסטיני המועסק באופן בלתי חוקי באתר בנייה באשקלון. המתקשר האנונימי מסר כי הפלסטיני נשמע כשהוא אומר כי בכוונתו לבצע פיגוע התאבדות בימים הקרובים.

כוחות רבים שהוזעקו למקום החלו בסריקות נרחבות בסיוע מסוק מהאוויר. צוות סיור משטרתי הצליח לאתר את החשוד באתר בנייה באשקלון כשהוא מסתתר. עם זאת, חבלנים שבדקו את המקום בו אותר החשוד לא מצאו בו חומרי חבלה או ראיות אחרות המעידות על תכנון פיגוע.

החשוד, בן מיעוטים תושב השטחים, נלקח יחד עם שוהים בלתי חוקיים אחרים לחקירה. עדיין לא ברור אם הדיווח שהתקבל אכן מהימן, והפלסטיני אכן תכנן לבצע פיגוע, אולם מהמשטרה נמסר כי הכוונה היא למצות את החקירה ולהגיש נגד החשוד כתב אישום.