החיילת שהאשימה חייל באונס - התחרטה

שבוע לאחר שחיילת הגישה תלונה כי נאנסה על ידי חייל בתרגיל חטיבתי, היא משכה היום במפתיע את תלונתה. משפחתו של החייל ממשיכה להגן על שמו הטוב. "לא הייתה חדירה ולא היה כלום", טוען אביו של החייל. כעת הוא צפוי לחזור ליחידתו בעוד שהמתלוננת תעבור לשרת במקום אחר

האשמות שווא? בשבוע שעבר התבשרו בני משפחה ממרכז הארץ שבנם החייל הפך לחשוד באונס. הכותרות דיברו על אונס חיילת שהתרחש בשטח במהלך תרגיל יחידתי גדול. החיילת חיכתה שלושה חודשים עד שהגישה תלונה בשבוע שעבר, אך היום

"המתלוננת הייתה מעוניינת לסיים את האינטראקציה ביניהם", מספרת סנגורית פיקוד צפון, עו"ד רס"ן טלי שטיינר- גולדגרבר. "לא היה שום דבר בכפייה, יכול להיות שהיו גורמים שלחצו עליה להתלונן, היא מוסיפה.

במשטרה הצבאית טענו בהתחלה כי החדש נגד החייל הוא חמור, וכי עדות החיילת אמינה, בעקבות כך נעצר החייל ושהה שבוע בין הסורגים. אך היום, רגע לפני הארכת מעצרו הוא שוחרר לחופשי מכיוון שהחיילת החליטה במפתיעה למשוך את תלונתה.

"לא חדירה ולא כלום"

"לא אונס ולא חדירה ולא כלום. זה עלילה לשווא", טוען אביו של החייל שנחשד באונס. מתברר שהחיילת משכה את התלונה, וטענה בפני החוקרים כי אין לה כוח לעמוד במשפט. הסנגורים ומשפחת החייל טוענים כעת כי הצדק יצא לאור, אבל מעט מאוחר מידי.

כעת צפוי החייל לחזור ליחידתו, נקי מכל חשד, והצעירה שמשכה את תלונתה אמורה לעבור לשרת ביחידה אחרת.