תיעוד: מחבלת דוקרת מאבטח במחסום

לפני כחודש דקרה צעירה פלסטינית מאבטח במחסום קלנדיה צפונית לירושלים, ועכשיו עולה לרשת קטע הווידאו המתעד את התקרית: המחבלת מנצלת רגע אחד של חוסר תשומת לב, שולפת סכין מתחת לחולצה ודוקרת את אחד המאבטחים. כך זה נראה

המציאות הקשה של המאבטחים במחסומים: בסרטון וידאו שהופץ הלילה מתועד פיגוע הדקירה במחסום קלנדיה, בו צעירה פלסטינית דקרה ופצעה בינוני מאבטח במחסום. האירוע התרחש לפני כחודש מצפון לירושלים.

המחבלת בת ה-21 עוכבה במחסום בעקבות כלי חד שנמצא בתיקה בשיקוף הביטחוני. בתיעוד ניתן לראות היטב כי בעוד המאבטחים בודקים את התיק החשוד, מנצלת הצעירה את חוסר תשומת הלב ושלפה סכין נוסף - שהוסתר מתחת לחולצתה.

בסרטון הווידאו מתועדת הצעירה, העומדת בין שני המאבטחים, מנצלת את השנייה בה הורדו ממנה העיניים - שולפת את הסכין ודוקרת את אחד המאבטחים באחד החלקים הבודדים בגופו, שלא מכוסים באפוד מגן.

הודות לעירנותו של המאבטח השני, המתועד בסרטון כשהוא מתנפל על הצעירה שניות בודדות לאחר התקיפה, נמנע אסון גדול יותר - שכן הייתה יכולה היא להמשיך ולדקור את המאבטח שנשכב על הקרקע. בסופו של דבר היא רותקה לרצפה, המאבטח הצליח להוציא מידה את הסכין והיא נלקחה לחקירה.