קשה לצפייה: המתנחל שאשתו נפצעה דורס את המחבל בקריית ארבע

לפני כשבוע ביצע מחבל פיגוע דקירה בקריית ארבע ופצע קל שני בני אדם. כעת מתברר שרגעים לאחר האירוע, דרס בעלה של אחת הפצועות את המחבל הלוך ושוב עד שנפצע במצב אנוש. הדורס מוחזק כעת במעצר בית, ומצבו של המחבל מוסיף להיות קשה. זהירות, התמונות קשות לצפייה

תיעוד מצמרר: ביום חמישי בשבוע שעבר סמוך לקריית ארבע, מחבל פלסטיני דקר גבר ואישה בתחנת דלק. הפצועים קיבלו טיפול ראשוני והמחבל נורה על ידי חייל מגדוד נחשון שנקלע למקום ושכב על הכביש פצוע.

אז הגיחה לפתע מכונית מרצדס כסופה, בה נהג בפראיות בעלה של הפצועה באירוע. מתיעוד ההתרחשות שאירעה במקום ניתן לראות כיצד הנהג ברכב חולף בין האזרחים במהירות ודורס את המחבל השרוע על הקרקע, ואחר כך נוסע אחורנית ודורס אותו שוב.

חיילים ועוברי אורח עוצרים את הנהג, אך בשל החשש שהמחבל עדיין חמוש אף אחד לא התקרב אליו. רק לאחר דקות ארוכות ניגשים נציגי כוחות הביטחון למחבל ומוציאים אותו מתחת לגלגלי המכונית הדורסת.

הדורס מוחזק במעצר בית

אנשי מד"א העניקו לפלסטיני טיפול ראשוני, שפונה במצב אנוש לבית החולים הדסה עין כרם שבירושלים. חמישה ימים אחר האירוע מצבו של המחבל מוסיף להיות קשה.

בעלה של האישה שנדקרה, שדרס בכוונת תחילה את המחבל, נעצר ונחקר במשטרת ש"י בחשד לניסיון רצח. הוא מוחזק כעת במעצר בית בהתנחלות סמוכה, בה הוא מתגורר. תיעוד זה הועבר לפרקליטות, שצפויה לקבל בקרוב החלטה בעניינו.