פרץ משיב אש: "משה ארנס מתנשא"

שר הביטחון לשעבר משה ארנס תקף הבוקר את עמיר פרץ ואמר: "לא כל טמבל יכול להיות שר ביטחון". פרץ, מצדו, לא נשאר חייב ותוקף בחזרה: "אשמח להיפגש איתו ולשנות את דעותיו. דבריו נובעים מגסות רוח וחוסר התמצאות. קיבלתי החלטות חשובות בתפקיד"

"כל יום שעובר מבינים אזרחי ישראל עד כמה תרומתו של עמיר פרץ הייתה משמעותית למערכת הביטחון ולצה"ל", כך מגיב הערב שר הביטחון לשעבר ח"כ עמיר פרץ, להתקפה עליו מצידו של פרופסור משה ארנס, הבוקר. "אם ארנס ירצה, אשמח לפגוש אותו על מנת לשפר את הבנתו וידיעותיו", אמר פרץ.

הבוקר התבטא בחריפות פרופסור ארנס, ששימש בעבר גם כן בתפקיד שר הביטחון, נגד פרץ. "עדיף שר ביטחון אזרחי, אבל זה לא אומר שכל טמבל יכול להיות שר ביטחון", אמר בשבת תרבות בבאר שבע. "ברגע שנכנס אזרח אשר לא מכיר את הבעיות ומשדר 'תגידו לי מה לעשות' הוא כבר נכשל", הוסיף ארנס.

פרץ לא נשאר חייב והגיב הערב להתקפה. "הדברים נובעים מהתנשאות, גסות רוח וחוסר התמצאות", אמר פרץ. "היום ברור עד כמה מלחמת לבנון השנייה השיגה הישגים רבים ביצירת הרתעה ובשקט השורר בצפון".

פרץ הוסיף: "קיבלתי החלטות שקודמי והתמהמהו וחששו לקבל - והבולטת שבהן ההחלטה על בניית מערכת כיפת הברזל, בה מתפארים עד היום".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הווידאופדיה: מלחמת לבנון השנייה