הסוואה מתקדמת: ענן עשן תוך שניות

יותר מ-50 חברות ותעשיות בטחוניות יציגו בשבוע הבא בת"א את הפיתוחים האחרונים בתחום מוצרי הנשק והאבטחה. אחד מהפיתוחים החדשניים הוא מערכת הסוואה מיוחדת שיכולה תוך שניות להסתיר כלים צבאיים, מתקנים ואפילו נושאות מטוסים. רימוני עשן מתקדמים מפזרים מסך עשן ענק המחזיק מעמד לאורך 20 דקות. צפו במערכת בפעולה

יש עשן בלי אש: מערכת הסוואה חדשנית שפותחה לאחרונה מאפשרת להסתיר אפילו מיכלית נפט גדולה בתוך שניות. השיטה: סדרה של רימוני עשן מאסיביים שמתפוצצים במהירות יוצרים מסך עשן כבד שיכולים להעלים לחלוטין מתקנים מסווגים, כלים צבאיים, או כל מה שדורש הסתרה.

מערכות ההסוואה על ידי העשן יכולות להטעות ולסנוור את האויב. כך למשל ניתן להסתיר כוחות צבא, מתקנים מסווגים, מיכלית נפט או אפילו נושאת מטוסים, כדי למנוע התרסקויות מטוס בשטחה - או לחילופין נחיתת מסוקי אויב והנחתת כוחות.

מסך עשן כבד לאורך 20 דקות

רימוני העשן מותקנים על קצוות המתקן והם יכולים בלחיצת כפתור להתפוצץ ולהסתיר מבנה גדול לחלוטין תוך עשר שניות. מסך העשן הכבד מחזיק מעמד לאורך 20 דקות לפחות.

התערוכה מתקיימת זו השנה השלישית בגני התערוכה בתל אביב, ויותר מ-50 חברות שונות בתחום הנשק והאבטחה צפויות להציג בה. גם נציגי השגרירויות הזרות הפועלות בישראל יקפצו להתרשם.

אלו מכם שמעוניינים להתרשם בעצמם מהרובוט, יתאכזבו לגלות שהתערוכה פתוחה רק לאנשי מקצוע ושירותי הביטחון, אבל בדיוק לשם כך הכנו עבורכם הצצה לעולם הסודי.

הצעצוע החדש של צה"ל: נחש בשירות המודיעין

זו הספינה שתגן עלינו מפני טילים אירניים

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק