"ביבי, לבן שלך יש עם מה לנגב" - כתבה חיילת ליאיר נתניהו - ורותקה לבסיס

לבסיס הצבאי בו משרת בנו של רה"מ בדובר צה"ל נשלח נייר טואלט עליו נכתב: "ביבי, לבן שלך יש עם מה לנגב". לאחר שהכיתוב התגלה, החליטו מפקדיו של נתניהו להתלונן על החיילת. בעקבות מעשה הקונדס היא רותקה ל-4 ימים. עכשיו נותר רק לתהות, האם החיילת היתה נענשת, אם לא היה מדובר בבן של רה"מ?

נתניהו מסיים טירונות, ארכיון (חדשות 2)

חיילת ששלחה ליחידתו של בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, גליל נייר טואלט ועליו כתבה "ביבי, אל תדאג, לבן שלך יש עם מה לנגב" - נענשה ורותקה לארבעה ימים לבסיס.

לפני מספר ימים שלחו חיילי אגף הלוגיסטיקה של דובר צה"ל ציוד אל חיילי הקורס בו משרת נתניהו, כך מפרסם היום אתר NRG. לאחר שהציוד הגיע לחיילי הקורס והכיתוב התגלה על אחד מגלילי נייר הטואלט, החליטו מפקדיו של יאיר נתניהו שלא לעבור על המעשה לסדר היום, והתלוננו על החיילת בפני הגורמים הבכירים ביחידה.

החיילת נענשה - ורותקה לארבעה ימים

לאחר מכן הטיפול בנושא הועבר לדרגים גבוהים יותר בצה"ל והוחלט להעמיד את החיילת לדין, ובסופו של דבר לתת לה את עונש הריתוק. "אין ספק שניתן עונש כזה כי מדובר בבן של ביבי", אמר ל-NRG חייל ביחידה. "אם זה היה כל אחד אחר היו שופטים אותה בצורה פחות חמורה". מדובר צה"ל נמסר כי "החיילת רותקה לארבעה ימים בגין התנהגות לא הולמת".

יאיר נתניהו עבר טירונות כלל צה"לית ולאחר מכן הוא ישתלב ביחידת דובר צה"ל. הוא יזכה לאבטחה צמודה של צה"ל והשב"כ. בתמונות הראשונות מיום הגיוס, נראה החייל הצעיר מסופר, מכניס את התיק לתא המטען של האוטובוס - ועולה עליו, בדרך ללשכת הגיוס. לאורך הדרך עומדים לידו מאבטחי השב"כ.

כתבות נוספות בנושא:

הווידאופדיה: בנימין נתניהו

 צפו ביאיר נתניהו מתגייס לצה"ל

נתניהו בירך - יאיר זכה לביקור מיוחד

משפחת נתניהו נרגשת: יאיר סיים טירונות

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק