סבא של שליט נפגש עם ברק: "מודה לו על העידוד"

"אין יום ואין לילה שאיננו עוסקים בסוגיה המורכבת הזאת של גלעד" - כך אמר הערב שר הביטחון אהוד ברק בכנס משפחות שכולות, בו השתתף גם צבי שליט, סבו של גלעד, שאיבד את בנו יואל במלחמת יום הכיפורים. ברק אמר את הדברים לאחר שהתבטא כי אין לשלם כל מחיר להחזרת שבויים

 "אנו עושים כל דבר אפשרי וראוי כדי שיוכלו סבא צבי וכל המשפחה, שתוכלו אתם, ונוכל כולנו לחבק את גלעד עם שובו הביתה במהרה" - כך אמר הערב שר הביטחון אהוד ברק שנפגש עם צבי שליט, סבו של גלעד שליט.

ברק אמר את הדברים לשליט, לראשונה מאז דבריו כי אסור להתבכיין ושלא צריך לשלם כל מחיר בעבור החזרת שבויים. צבי שליט הודה לברק על הפגישה ואמר כי יצא מעודד ממנה, גם בסביבתו של ברק הגדירו את הפגישה טובה.

כשברקע המשך המגעים לשחרורו של גלעד, שר הביטחון נשא דברים בפתיחת אירועי התרבות למשפחות שכולות של ארגון "יד לבנים". "הנה שנה חדשה בפתח וכאן המקום לציין את הסבא שיושב איתנו כאן באולם, צבי שליט, ששכל את בנו יואל במלחמת יום הכיפורים", אמר ברק.

ברק: אין יום או לילה שאנחנו לא פועלים לשחרור גלעד

"צבי שליט הוא סבא של גלעד. אתם, בני משפחת שליט, משפחה אצילה שיודעת כבר יותר משלוש שנים, הרבה יותר מאלף יום, להתמודד באופן הנחוש אך המאופק, המכובד והמכבד, למען שחרורו של גלעד", הדגיש.

ב"ערב הזה, אני אומר לכם, אנחנו שומעים את הקולות מהצד השני, איננו יכולים להגיב, כי מדובר בנושא רגיש וחשוב", אמר שר הביטחון. "אך, אין יום ואין לילה שאיננו עוסקים בסוגיה המורכבת הזאת".  

הווידאופדיה: גלעד שליט 

ברק: לא נשלם כל מחיר על גלעד

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק