הטירון מספר 1 זכה לביקור מלכותי

בשיירה של 15 מכוניות, הגיעו ביום שישי האחרון ראש הממשלה נתניהו ואשתו שרה לבקר את בנם יאיר, שהתגייס רק 3 ימים לפני כן, בטירונות. איתם הוזמנו גם שאר ההורים של החיילים הצעירים. "בדרך כלל אין ביקורי הורים. מדובר בטירונות קצרה", אמר אחד המפקדים. לפי מקורב לרה"מ, הביקור היה בכלל ביוזמת צה"ל

יאיר נתניהו, על האוטובוס בדרך לבקו"ם (חדשות 2)

התגייס לפני שלושה ימים בלבד - וכבר ראה את אמא ואבא: ראש הממשלה בנימין נתניהו ואשתו שרה ביקרו ביום שישי את בנם יאיר שעושה טירונות בבסיס מודיעין בדרום הארץ. בעקבות הביקור הורשו גם שאר ההורים להגיע ולבקר את ילדיהם בבסיס.

הזוג נתניהו, על פי הדיווח בעיתון "מעריב" הבוקר, לא הגיע לבד לבסיס. שיירה של 15 כלי רכב ליוותה אותם ומאבטחי השב"כ השתלטו על שערי הכניסה לבסיס. המאבטחים גם פטרלו בבסיס לפני ובזמן הגעת הזוג נתניהו.

ראש הממשלה, על פי הדיווח, ישב עם המשפחה בלשכת מפקד הבסיס. "אנחנו ישבנו עם הילדים בחוץ, וראש הממשלה היה במקום אחר", סיפר לעיתון אחד ההורים שהגיע לבקר את בנו בהתראה של כמה שעות.

אחד המפקדים אמר כי "בדרך כלל אין ביקורי הורים. מדובר בטירונות קצרה. אבל אם נותנים לטירון אחד - אי אפשר למנוע מאחרים. לאורך הטירונות כולם שווים, אין הבדל בין חייל לחייל". ביום שישי הקרוב, ככל הנראה, יזכו יאיר ושאר החיילים בטירונות לביקור נוסף של ההורים.

בסיום הטירונות, בדרגת רובאי 0.2, יעבור נתניהו קורס מש"קים של דובר צה"ל. מדובר צה"ל נמסר כי "ראש הממשלה ביקר בסוף השבוע האחרון את בנו בבסיס הטירונים בדומה לשאר ההורים שביקרו את ילדיהם במחזור טירונות זה". אבל לטענת מקורות בסביבת ראש הממשלה, היוזמה לביקור הגיעה בכלל מצה"ל.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?