ספינינג של אלופים

במסגרת שבוע הכושר הגופני בצה"ל נפגשה צמרת הצבא לאימון ספינינג אינטנסיבי על גג בסיס הקריה. מול הנוף עוצר הנשימה, הפגינו הקצינים יכולות מרשימות ודיוושו במרץ

הרמטכ"ל מפגין כושר גופני, הבוקר (דובר צה"ל)

אף פעם לא מאוחר מדי לפתח כושר גופני, ולמי שעוסק בפעילות פיזית, חשוב לשמר את היכולות הקיימות. בדיוק מסיבה זו החליט הרמטכ"ל גבי אשכנזי לעזוב היום את משרדו הממוזג ולצאת לאימון כושר בבסיס הקרייה בתל אביב.

האימון המיוחד התקיים במסגרת שבוע הכושר והבריאות בצה"ל, שנפתח אתמול בפעם השישית. אך השתתפותו של הרמטכ"ל ללא ספק היוותה דוגמה גם לקצינים אחרים במטה הכללי, שללא קשר ליכולותיהם הפיזיות, בדרגותיהם הם בהחלט אלופים.

מלבד אשכנזי, כלל הפורום את ארבעת אלופי הפיקוד, ראש אגף מודיעין האלוף עמוס ידלין, מפקד חיל הים האלוף אלי מרום ואת מפקד המכללות אלוף גרשון הכהן, שהזיעו יחד בשיעור ספינינג על גג מחנה רבין, אל מול הנוף המדהים של שלושת מגדלי עזריאלי.

שבוע הכושר הוא יוזמה של מחלקת הכושר הקרבי וחיל הרפואה, ונועד לעודד את נושא אורח החיים הבריא בקרב חיילי צה"ל ומפקדיו. אך בצה"ל מדגישים שאין די בשבוע בשנה והאירועים בשבוע זה הם חלק מתכנית כוללת לשיפור וקידום הכושר הגופני והבריאות בצה"ל שמתקיימת לאורך כל השנה.