"בואו לחלוק לשלמה כבוד אחרון"

שלמה זלמן רינדאו ז"ל שנהרג אתמול בפיצוץ הרימון במוצב בחרמון יובא אחר הצהריים למנוחות. רינדאו נולד למשפחה חרדית ועלה מארה"ב כדי להתגייס לצה"ל כחייל בודד. אחיו קורא לציבור להגיע להלווייתו. "רוב השירות אח שלי היה לבד, לפחות שברגעיו האחרונים שיהיה מוקף באהבה"

"במשך רוב השירות היה לבד" ריינדאו (באדיבות המשפחה)

אחיו של סמל שלמה רינדאו ז"ל, שנהרג אתמול בפיצוץ הרימון בחרמון, קורא לציבור להגיע היום (שני) להלווייה ולחלוק כבוד אחרון לאחיו. "במשך רוב השירות אח שלי היה לבד", סיפר ג'ף רינדאו לחדשות 2 Online. "הוא התנדב לצבא כי הוא רצה להיות לוחם. אנחנו מבקשים שלפחות בפרידה האחרונה שלו שלא יהיה לבד". ההלוויה תתקיים בבית העלמין "יסודות" בנצר חזני, בשעה 15:00.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ג'ף מבקש מכמה שיותר אזרחים להגיע היום להלווייה על מנת לחזק את החברים של שלמה מהצוות: "אחרי שכל השירות הוא היה כמעט לבד אנחנו מקווים שלפחות עכשיו, ברגעיו האחרונים, הוא יהיה מוקף באהבה".

ריינדאו ומשפחתו (באדיבות המשפחה)

אתמול בשעות הבוקר נהרגו סמל שלמה זלמן רינדאו וסמ"ר חוסאם טאפש לאחר שרימון יד התפוצץ בכניסה למוצב 81 סמוך למג'דל שמס. חייל נוסף נפצע בינוני ושני חיילים אחרים נפצעו באורח קל. מסוקים שהוזנקו למקום פינו את הפצועים לבית החולים רמב"ם בחיפה. נסיבות האירוע נבדקות.

"התגייס כי רצה להיות קרבי" (באדיבות המשפחה)

בפיקוד צפון הוקם צוות חקירה בראשות אלוף משנה כדי לחקור את האירוע הטראגי. גם הבוקר בצה"ל עדיין לא יודעים לקבוע באופן סופי מה הוביל לפיצוץ רימון הרסס  בכניסה למוצב 81 שבמורדות החרמון.