איומים על ח"כ גליק: "אל תתקרב לאל-אקצה, אתה תראה את הדם שלך"

חבר הכנסת ופעיל הר הבית מתכוון לעלות מחר להר יחד עם בני משפחתה של הנערה הלל אריאל ז"ל, שנרצחה בשנתה על ידי מחבל - וספג איומים בפייסבוק: "תיזהר, נירה בך ובילדיך". גליק הגיב לאיומים בשיחה עם חדשות 2: "לא איכנע לטרור"

ח"כ גליק בביקור קודם בהר הבית (חדשות 2)

"תיזהר, הדם שלך יזרום בכל מקום": ח"כ ופעיל הר הבית, יהודה גליק, מתכוון לעלות מחר למקום בעקבות קריאתם של בני משפחת אריאל לעלות להר, לזכר בתם הלל ז"ל שנרצחה בפיגוע בקריית ארבע בחודש שעבר. עקב כך, הוא מקבל איומים על חייו בעמוד הפייסבוק שלו - מה שלא מרתיע אותו מלהמשיך בתכניתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"אזהרה", נכתב בתגובה לאחד הפוסטים שפרסם גליק בעמוד שלו, "ביום שלישי בבוקר , יש לך דייט עם טקס מיוחד מאיתנו. אתה תראה הדם שלך ואת הדם של הילדים שלך זורמים על הקרקע", כתב המשתמש האלמוני.

עוד נכתב איך מתכוונים לפגוע בגליק ובבני משפחתו: "קבוצה מאיתנו היו יורים בך וצוות נוסף יהיה בילדים שלך בחו"ל. העצה שלי היא לא להתקרב לחצרות מסגד אל-אקצה. תראה את הדם זורם בכל מקום שאתה בא, תיזהר".

בתגובה לאיום המפורש על חייו, אמר הערב ח"כ גליק בשיחה עם חדשות 2 Online: "הודעתי על כך לקצין הכנסת והמשטרה. כמובן שאין לי שום כוונה לשנות את התוכניות שלי. אני מאובטח ואני מקווה שגורמי הביטחון יעשו את שלהם. אוי ואבוי אם אנחנו נכנע לטרור".