חשד: הסיע את המחבל לנתניה

תושב ת"א נעצר בחשד שסייע לפיגוע בנתניה בו נפצעו גבר בן 45 באורח בינוני ואישה כבת 60 באורח קל. על פי החשד, האיש הסיע את המחבל מאזור המשולש לשוק בעיר

זירת הפיגוע בנתניה (דיווחי הרגע)

במהלך הלילה נעצר תושב תל אביב בן 30 שעל פי החשד הסיע את המפגע מאזור המשולש והוריד אותו בנתניה.
הוא יובא מהלך הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום תל אביב. חקירת האירוע נמשכת.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

המחבל, שוהה בלתי חוקי תושב טול כרם, תקף אמש (חמישי) בסכין עוברים ושבים באזור השוק העירוני בנתניה. הוא דקר גבר בן 45 ואישה בת 60. השניים פונו עם פציעות בפלג גופם העליון לבית החולים לניאדו - משם נמסר כי הגבר נותח ומצבו בינוני, בעוד האישה מאושפזת במצב קל. המחבל נורה למוות על ידי בעל דוכן בשוק.

סמוך לשעה 19:10 התקבלו במשטרה ובמד"א דיווחים על דקירות באזור השוק בנתניה וכוחות גדולים הוזעקו למקום. מחקירה ראשונית עולה כי המחבל, גבר בן 46 מהכפר שוויכה ליד טול כרם, דקר תחילה את הגבר ולאחר מכן נכנס לחנות ודקר את האישה. בשלב מאוחר יותר הוא נמלט לרחוב שוהם בעיר, שם הבחין בו האזרח החמוש שירה לעברו. 

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג איכר, איחלה החלמה מהירה לפצועים והתייחסה לתגובה לאירוע: "אני מחזקת את ידיהם של כוחות השיטור העירוניים, כוחות הביטחון וכל מי שסייע בנטרול המחבל". ראשת העיר ציינה כי "נתניה ידעה בעבר אירועים קשים, וזהו מקרה הדקירה השני בחדשיים האחרונים. זהו מעשה שפל של מחבל שכל מטרתו לפגוע בישראלים באשר הם, תוך רצון לשבש את מהלך החיים שלנו. אנו, תושבי נתניה, לא ניתן לרוצח שפל לשבש את מהלך החיים בעיר וכפי שאמרתי בעבר, את המנגינה של נתניה איש לא יצליח להפסיק".