תיעוד: שניות אחרי פיגוע הדקירה

בסרטון מזירת הפיגוע נראים כוחות הביטחון סורקים את הבית בקריית ארבע – רגעים אחרי שהלל נדקרה. בזמן שפרמדיקים העניקו טיפול מחוץ לבית להלל ולאיש כיתת הכוננות, גופת המחבל נותרה מוטלת על רצפת חדר השינה

המחבל מוטל מת בחדר השינה של הלל: בתיעוד קשה לצפייה שנחשף מהדקות שלאחר הפיגוע הרצחני בקריית ארבע, נראים הרגעים שבהם מגיעים הכוחות לבית שבו נרצחה בדקירות הנערה הלל יפה אריאל בת ה-13 וחצי, זאת בזמן שהיא שרועה מחוץ לבית פצועה ומדממת - ומטופלת על ידי החובשים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד נראים הכוחות חודרים לבית על מנת לוודא שאין עוד נפגעים - וגם נכנסים לחדרה של הלל כשהרצפות ומיטתה מוכתמים בדמה, והמחבל מוטל על הרצפה לאחר שחוסל. "המחבל חדר לפה? הוא חמוש?", שאלו. "של מי מכשיר הקשר פה שמוטל לידו? הוא דקר אותה במיטה שלה? תבדקו אם יש לנו עוד נפגעים כאן".  

כתמי הדם בחדרה של הלל

נרצחה במיטתה. הלל יפה אריאל ז"ל (באדיבות המשפחה)

בפיגוע שאירע הבוקר בשכונת החרסינה שבקריית ארבע, דקר המחבל מוחמד טראירה בן ה-17 את הלל בפלג גופה העליון ככל הנראה בזמן שישנה במיטתה - ופצע אותה באורח אנוש, זאת לאחר שהצליח לחדור לבית המשפחה. לאחר שהובהלה לבית החולים, נאלצו הרופאים לקבוע את מותה. חברי כיתת הכוננות של היישוב פרצו אל הבית במטרה לעצור את המחבל. הם ירו וחיסלו אותו, ובמהלך האירוע נפגע אחד מהם, כבן 30, שסובל מפצעי ירי.