המחבל בפייסבוק: "המוות הוא זכות"

מוחמד טראירה בן ה-17, המחבל שרצח את הלל יפה אריאל בקריית ארבע, פרסם פוסט בשבת האחרונה בו רמז על כוונותיו. המחבל הוא קרוב משפחתו של יוסוף טראירה, שבחודש מרס האחרון ביצע פיגוע דריסה באזור

תמונה שהעלה המחבל לפני הפיגוע

ימים ספורים לפני שרצח את הלל יפה אריאל בשנתה, פרסם המחבל מוחמד טראירה פוסט בפייסבוק, בו כתב כי "המוות הוא זכות ואני דורש את זכותי". שעות ספורות לפני שיצא לפיגוע, העלה המחבל תמונה לעמוד הפייסבוק, ככל הנראה כמזכרת לפני מותו. 

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

ביום שישי האחרון, התייחס המחבל לפיגוע הדריסה בו חוסלה בת היישוב שלו, לאחר שפגעה עם מכוניתה בהולכי רגל בטרמפיאדה סמוך לקריית ארבע. "פורסם שמה של השהידה מגד ח'דור... השהידה האהובה בת היישוב שלנו". כתב טראירה. 

הפוסט שהעלה טראירה

לפי מקורות פלסטינים המחבל, תושב הכפר בני נעים ליד חברון, הוא בן דודתו של יוסוף טראירה, שבחודש מרס האחרון ביצע פיגוע דריסה, אף הוא באזור קריית ארבע, וחוסל. בפיגוע נפצעו שלושה חיילים, בהם גם קצין צה"ל בדרגות פציעה שונות.

באותו פיגוע לפני שלושה חודשים, דהר יוסוף טראירה עם רכבו לעבר חיילים וצוותי רפואה שטיפלו בפצועים מפיגוע ירי שאירע זמן קצר לפני כן. המכונית פגעה בקצין צה"ל שנפצע באורח קל בלבד. המחבל חוסל על ידי הלוחמים בזירה. במהלך התקרית נפצעו שני חיילים נוספים מרסיסים כתוצאה מירי.

המחבל מוחמד טראירה

בפיגוע שאירע הבוקר בשכונת החרסינה שבקריית ארבע, דקר המחבל בן ה-17 את הלל בפלג גופה העליון ככל הנראה בזמן שישנה במיטתה - ופצע אותה באורח אנוש, זאת לאחר שהצליח לחדור לבית המשפחה. לאחר שהובהלה לבית החולים, נאלצו הרופאים לקבוע את מותה. חברי כיתת הכוננות של היישוב פרצו אל הבית במטרה לעצור את המחבל. הם ירו וחיסלו אותו, ובמהלך האירוע נפגע אחד מהם, כבן 30, שסובל מפצעי ירי.