בדרך לחמאס: עשרות חליפות צלילה

משלוח מיוחד של חליפות צלילה, שככל הנראה היו מיועדות ליחידות הקומנדו הימי של חמאס, נתפסו במעבר כרם שלום בכניסה לרצועת עזה. על פי החשד המשלוח הוברח משטחי הרשות הפלסטינית לכיוון רצועת עזה

הבודקים הביטחוניים המוצבים במעבר כרם שלום ברצועת עזה סיכלו היום (שני) הברחה של עשרות חליפות צלילה מקצועיות לשטחי הרצועה. על פי החשד החליפות יועדו לגורמי טרור ברצועה, ובניהם לקומדנו הימי של החמאס.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לפי הודעת משרד הביטחון, חליפות הצלילה הוסוו במשלוח תמים לכאורה של ציוד וביגוד ספורט שיובא מחו"ל לשטחי הרשות הפלסטינית. המשלוח הוחרם ונפתחה חקירה לאיתור המעורבים בפעולת ההברחה.

לפני כחודש סיכלו רשות המעברים ושב"כ הברחה גדולה של חומרים לייצור אמצעי לחימה ואמצעים לבניית מנהרות לתוך רצועת עזה. בפעולה נתפסו צינורות לייצור מרגמות ועשרות מנועים חשמליים למערך תת-הקרקע של חמאס ברצועת עזה.

צינורות לייצור מרגמות (רשות המעברים במשרד הביטחון)

ההברחה הוסוותה במשלוח תמים כביכול של מוצרי טקסטיל ותכשיטים, וכללה אמצעים משמעותיים להתעצמות ארגון הטרור: מאות צינורות מתכת בקוטר ארבעה אינץ' עם הברגות מיוחדות, המשמשים לייצור מרגמות ורקטות וכן עשרות מנועים חשמליים המשמשים את גורמי הטרור למשימות התעצמות שונות, בהן לבניית מערך תת הקרקע.