ירושלים: אוטובוס נרגם באבנים בואדי ג'וז 3 נפצעו קל

אוטובוס שנסע בוואדי ג'וז במזרח ירושלים נרגם באבנים, ושלושה בני אדם נפצעו באורח קל, בנוסף לנפגעת חרדה בת 60. נזק נגרם לכלי הרכב, הרקע לאירוע לא ברור עדיין

האוטובוס שנרגם באבנים בואדי ג'וז (תיעוד מבצעי מד"א)

אבנים הושלכו על אוטובוס שנסע אתמול (ראשון) לקראת חצות בוואדי ג'וז שבמזרח ירושלים. כתוצאה מכך נפצעו באורח קל שלושה בני אדם. בין הפצועים אישה בת 61, צעיר בן 22 וצעירה בת 23, שנחבלו משברי הזכוכית שניתזו באוטובוס. תחילה הגיעו כוחות משטרה גדולים למקום ולאחריהם צוות של מד"א שטיפל בפצועים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בנוסף לשלושה שנפצעו באורח קל, טופלה במקום גם נפגעת חרדה, אישה כבת 60. כל הנפגעים פונו לבית החולים הדסה הר הצופים להמשך הטיפול בהם. הרקע לאירוע לא ידוע בשלב זה.

בנוסף לכוחות משטרה ומד"א, גם מתנדבי איחוד הצלה הגיעו למקום להעניק טיפול רפואי ראשוני. "הענקנו סיוע למספר ילדים ומבוגרים שסבלו מחרדה ולגבר ואישה שסבלו מחבלות ופציעות כתוצאה מפגיעת האבנים", סיפר מיקי כהן, ראש סניף איחוד הצלה בירושלים, על המתרחש עד הגעת צוותי מד"א. כהן הוסיף בנוגע לנזק שהסבו האבנים שנזרקו: "נגרם נזק בקדמת האוטובוס וגם בחלק האחורי. לאחר הטיפול המהיר בזירה, האוטובוס המשיך בנסיעה".

כוחות משטרה ומד"א בזירה (תיעוד מבצעי מד"א)

האוטובוס שנפגע הוא קו מספר 3 של אגד, שיוצא משכונת רמות בצפון-מזרח העיר ומגיע עד סמוך לכותל המערבי. נסיעה על פי המסלול המקורי של הקו אינה כוללת מעבר בוואדי ג'וז. נוסע ששוחח עם חדשות 2 Online אמר: "לא נאמר לנו מדוע הקו הזה נוסע שם בשעת לילה בניגוד למסלול המקורי שלו".