ראש הממשלה: "נפעל בתקיפות ובשכל"

נתניהו ביקר בזירת הפיגוע במתחם שרונה בתל אביב יחד עם שר הביטחון ליברמן והשר לביטחון פנים ארדן. רה"מ שלח תנחומים למשפחות, שיבח את הגבורה האזרחית ואת פעילותם המקצועית של כוחות הביטחון שניטרלו את המחבלים והבטיח ."פעולה נחרצת" למניעת פיגועים נוספים

רה"מ והשרים בסקירה של מפקד המחוז (חדשות 2)

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע בלילה (רביעי) לזירת הפיגוע במתחם שרונה בתל אביב יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן והשר לביטחון פנים גלעד ארדן. נתניהו והשרים קיבלו סקירה בשטח והסבר ממפקד מחוז תל אביב ניצב משה אדרי. נתניהו פגש את המאבטח שירה באחד המחבלים ושמע ממנו על שאירע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

״היה פה אירוע מאוד קשה של רצח בדם קר של מחבלים נפשעים. אני רוצה לשלוח קודם כל תנחומים למשפחות שעולמן חרב ברגע זה וכמובן גם איחולי החלמה לפצועים", אמר נתניהו. הוא שיבח את הגבורה של האזרח שבפעולתו כנראה הציל חיי אדם, וגם של המאבטח והשוטר שניטרלו את המחבלים: "הם פעלו במהירות ובמיומנות".

נתניהו במסעדה בה אירע הפיגוע

"קיימנו דיון על שורה של צעדים התקפיים והגנתיים שאנחנו ננקוט כדי לפעול מול התופעה החמורה הזאת של ירי", אמר ראש הממשלה. "היא בהחלט מאתגרת אותנו ואנחנו ניתן לה מענה".

נתניהו הבהיר שלצד הציפייה לערנות מרבית של האזרחים תהיה גם "פעולה נחרצת" של המשטרה, של צה"ל ושל גורמי הביטחון האחרים כדי למנוע פעולות נוספות: "אנחנו בעיצומה של תקופה לא פשוטה. אנחנו נפעל בתקיפות ובשכל".