נשקים שלופים, ג'יפים ופיצוצים

תמיד חלמתם על קריירה בשב"כ? אולי עכשיו זו ההזדמנות שלכם. היחידה לאבטחת אישים מבקשת לגייס מועמדים חדשים ולשם כך היא פרסמה סרטון תדמית, מלא באקשן ואנדרנלין, שנותן לראשונה גם הצצה לפעילות הארגון. נשקים שלופים, יריות ופיצוצים וכמובן חריקות הבלמים של הג'יפים המסתוריים - צפו בסרטון

בשב"כ הפתיעו הבוקר (שני) עם פרסום סרטון תדמית שנועד לגייס מועמדים חדשים ל"יחידה הממלכתית לאבטחת אישים ומשלחות". בסרטון שהופץ בוואטסאפ, נראים מאבטחי היחידה רצים עם נשקים שלופים, מתאמנים בביצוע חילוצים ובסיכול התנקשויות כשברקע קולות ירי, פיצוצים וחריקת בלמים להגברת האנדרנלין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היחידה הממלכתית לאבטחת אישים ומשלחות הינה יחידת חוד במערך האבטחה הממלכתי ואחראית על אבטחת סמלי השלטון של מדינת ישראל, בהם נשיא המדינה וראש הממשלה. לוחמי היחידה הנם בוגרי קורס בסיסי "אחיד" של השב"כ וקורס השלמה ייחודי ויעודי ליחידה.

פיצוצים ונשקים שלופים (תקשורת שב"כ)

מי שמצא את סרטון התדמית מלהיב ושוקל הגשת מועמדות, צריך לבדוק קודם לכן כי הוא עומד בתנאי הסף לתפקיד: 12 שנות לימוד, שירות צבאי במסלול קרבי - עדיפות לקצינים ולבעלי רקע פיקודי, בעלי בריאות תקינה, כושר גופני גבוה ועמידה בהכשרה הדורשת מאמץ גופני גבוה במיוחד, יכולת הבעה טובה בעברית ובאנגלית ורשיון נהיגה בתוקף.

בדקו האם אתם עומדים בדרישות התפקיד (תקשורת שב"כ)