פיגוע בירושלים: 2 נשים נפצעו בינוני מדקירות

שתי נשים כבנות 80 נדקרו על ידי אלמונים בטיילת ארמון הנציב. הן הצליחו להגיע בכוחות עצמן לתחנת המשטרה הממוקמת בסמוך – לשם הוזעקו פרמדיקים של מד"א שפינו אותן במצב בינוני לביה"ח. שני חשודים נעצרו אך שוחררו מספר שעות לאחר מכן

זירת האירוע, הבוקר (תיעוד מבצעים מד"א)

אירוע דקירה בירושלים: שתי נשים בנות 86 ו-82 נפצעו הבוקר (שלישי) באורח בינוני לאחר שנדקרו בשכונת ארמון הנציב בירושלים. הגיעו לתחנת "עוז" של המשטרה הממוקמת בסמוך - וטענו שנדקרו על ידי שני בני מיעוטים שנמלטו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 08:20, התקבל הדיווח על שתי הנשים שנדקרו, אחת מהן ניצולת שואה. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע העניקו להן טיפול רפואי ראשוני ופינו אותן במצב בינוני לבית החולים שערי צדק בעיר.

מחקירת פרטי האירוע עולה כי מדובר בחמש נשים המתגוררות בדיור מוגן בארמון הנציב, שנוהגות לצעוד בטיילת בשכונה בבקרים. במקום ארבו להן שני פלסטינים, שישבו על ספסל על אחד השבילים.

כשהנשים חלפו על פניהם, הם תקפו שתיים מהן ודקרו אותן. שני החשודים כיסו את ראשיהם בכובעי חולצתם. מעדותן של הנשים שלא נפגעו עלה כי השניים נמלטו לעבר שכונת ג'אבל מוכבר הסמוכה. תיאוריהן את החשודים סייעו ללכידתם של שני צעירים על ידי כוחות הביטחון שהעבירו אותם לחקירה, אך שיחררו אותם כעבור מספר שעות לאחר שהתברר כי אינם קשורים למעשה.

3 חיילים נפצעו בפיגוע דריסה

לפני שבוע נפצעו שלושה חיילים מחטיבת כפיר לאחר שכלי רכב נסע לכיוונם במהירות ודרס אותם בצומת התוכים הסמוכה לדולב בבנימין. החיילים היו במהלך פעילות מבצעית כאשר נפגעו מהרכב.

שתי פצועות פונו מהזירה במצב בינוני (תיעוד מבצעים מד"א)

מחקירת האירוע עולה כי בשלב מסוים כלי רכב מסוג מרצדס שהיה באזור החל לנסוע במהירות לכיוונם ופגע בהם. כוחות הביטחון שהיו באזור המחסום הגיבו במהירות, ירו לעבר המחבל, והוא חוסל בזירת האירוע.

בהכנת הכתבה השתתף ירון אברהם