פיגוע דקירה בירושלים: בן 60 נפצע בינוני

מחבל פלסטיני דקר ישראלי בפלג גופו העליון בעיר העתיקה בירושלים - ונמלט. כוחות גדולים של משטרה ומגן דוד אדום הגיעו לזירה ולאחר זמן מה אותר המחבל, שהודה במעשה. הפצוע פונה לבית החולים שערי צדק

(מד"א)

פיגוע דקירה בעיר העתיקה: ישראלי כבן 60 נדקר אתמול בערב (שני) ברחוב מעלה חלדיה סמוך לכותל המערבי ונפצע באורח בינוני. המחבל הדוקר נמלט תחילה מהמקום ולאחר סריקות אותר באחת מסמטאות העיר העתיקה. מדובר בפלסטיני בן 18, תושב השטחים, שהודה כי הוא זה שביצע את פיגוע הדקירה. חקירת האירוע במשטרה עדיין נמשכת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוותי מגן דוד אדום שהגיעו לזירה העניקו לפצוע טיפול ראשוני ופינו אותו במצב בינוני לבית החולים שערי צדק בעיר עם פצע דקירה בפלג גופו העליון. הסכין ששימשה את המחבל אותרה בזירה.

זירת הדקירה בירושלים (עד ראייה)

"סמוך לשער האריות ישב גבר כבן 60 כשהוא דקור בפלג גופו העליון", סיפר פרמדיק מד"א ישראל וינגרטן. "הוא היה בהכרה מלאה וסיפר שנדקר בסמטאות ורץ לכיוון שער האריות כדי לחבור לכוחות הביטחון במקום".

(מד"א)

מחקירה ראשונית עולה כי הפצוע נדקר עם צאתו מישיבת "שובו בנים", לאחר שהותקף על ידי צעיר ערבי. הוא הגיע בכוחות עצמו לאזור שער האריות, חבר לכוח של משטרה והם אלו שהזעיקו את מד"א.

(עד ראייה)

לאזור הוזעקו כוחות גדולים של משטרה ומשמר הגבול, שפתחו במצוד אחר הדוקר והסתייעו בין היתר בצילומים של מצלמות האבטחה שמוצבות ברחבי העיר העתיקה. לאחר תפיסתו הועבר המחבל לחקירה.