חיילים תעו בדרך ונרגמו באבנים

שני חיילי צה"ל נכנסו עם הרכב הצבאי בו נסעו לתוך הכפר בית פאג'ר מדרום לבית לחם, שם נתקלו בהפרות סדר ובידויי אבנים, ממנו נגרם נזק לרכבם. בצה"ל בודקים את הנסיבות

הרכב הצבאי שנפגע, הערב

שני חיילים צה"ל נרגמו הערב (שלישי) מיידוי אבנים לאחר שנכנסו עם הרכב הצבאי שלהם לכפר בית פאג'ר דרומית לבית לחם. בצה"ל בודקים את נסיבות המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

החיילים נכנסו עם הרכב הצבאי לתוך הכפר בגוש עציון בטעות. לאחר שהבין הנהג שטעה בכיוון, הוא חזר חזרה לכיוון צומת גוש עציון. בתוך הכפר הפלסטיני יודו לעבר כלי הרכב אבנים, ששברו את החלונות.

החיילים יצאו לצומת ושם פגשו אותם כוחות צבאיים נוספים. משם הם הועברו לבסיס חטיבתם, ובנושא מתבצע תחקיר.

שני חיילים נפצעו קל

טעות בכיוון הובילה לבית פאג'ר?

בחודש מרס נכנס בשוגג רכב ובו שני חיילים לתוך מחנה הפליטים קלנדיה מצפון לירושלים, והותקף על ידי המון פלסטיני. כוחות צבא גדולים מאוד שהוזעקו למקום הצליחו לחלץ את השניים ללא פגע, תוך חילופי אש עם חמושים במקום. במהלך הפרות הסדר נפצעו חמישה לוחמי מג"ב וצה"ל, אחד מהם באורח בינוני והשאר באורח קל. כמו כן נהרגו שני פלסטינים בחילופי הירי.

מפרטי האירוע עולה כי צעירים פלסטינים הקיפו את הרכב שבו נסעו שני החיילים ויידו לעברם אבנים ובקבוקי תבערה. הרכב עלה באש אך השניים הצליחו לחמוק מהרכב ולהימלט. במהלך המנוסה הם התפצלו. אחד מהם אותר כשעה לאחר תחילת האירוע והשני אותר כחצי שעה לאחר מכן. מתחקיר האירוע עלה כי שני החיילים ניווטו עם אפליקציית Waze, שכנראה הטעתה אותם.