בכירה בתעשייה האווירית: "אירן צריכה לדאוג מיכולותינו"

ענבל קרייס שבעבר שימשה ראש פרויקט פיתוח ה"חץ" מרגיעה את אזרחי ישראל וגם את רה"מ נתניהו בנוגע לאיום של מתקפת טילים על ישראל: "מציעה לו לספור עד 1 לפני שהוא הולך לישון בלילה". בהופעה נדירה באירוע שבת תרבות בב"ש היא אמרה: "אין איום קיומי על המדינה - מערכות ההגנה מספקות הגנה הרמטית"

ענבל קרייס, בכירה בתעשייה האווירית, התארחה היום (שבת) באירוע שבת תרבות בבאר שבע והתייחסה לתכנית החלל הישראלית וליכולות ההגנה של מערכת הביטחון מפני מתקפות טילים. "האירנים צריכים להיות מודאגים כל הזמן", אמרה קרייס שבעבר שימשה גם כראש פרויקט פיתוח ה"חץ 3". "אני מציעה לנתניהו לספור עד 1 לפני שהוא הולך לישון".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

קרייס, סגנית מנהל מפעל החלל של התעשייה האווירית, שלחה מסר מרגיע והדגישה: "לא קיים איום קיומי על ישראל". היא הסבירה כי "אנחנו בסוף בונים כאן את מערכות ההגנה שמגינות עלינו והן המתקדמות ביותר, הייעוד שלהן לתת את ההגנה המלאה, הגנה הרמטית בפני איום כזה".

צפו: סגנית מנהל מפעל החלל מדברת (צילום: דוברות עירי�%9)

קרייס סיפרה לקהל המפרגן על מערכת ההגנה האווירית האסטרטגית של ישראל ואישרה שטיל ה"חץ 3" הוא הטיל הטוב מסוגו בעולם: "החץ 3 הוא טיל שמיירט טילים בליסטיים ארוכי טווח מחוץ לאטמוספירה", אמרה. " זו פריצת דרך טכנולוגית ושינוי פרדיגמה בכל התחום של יירוט טילים".