האב לחמאס: "שחררו את בני"

בשיחה עם חדשות 2 Online ביקש אביו של הצעיר הבדואי המוחזק בשבי בעזה להעביר מסר לארגון הטרור: "הבן שלי סובל מסכיזופרניה, אין פה שום קשר לפוליטיקה. זה מקרה אנושי, אל תשתמשו בו כקלף מיקוח"

בחודש יולי האחרון פורסם כי אזרח ישראלי, צעיר מהפזורה הבדואית הלוקה בנפשו, חצה את הגבול לעזה ונפל בשבי חמאס. בשיחה עם חדשות 2 Online מבקש היום (חמישי) אביו של הצעיר להעביר מסר לארגון הטרור: "זה מקרה אנושי, אין פה שום פוליטיקה, שחררו את בני".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני קודם כל שמח שחמאס הודו בפעם הראשונה שהבן שלי באמת בידם, חי וקיים", אמר האב. "כל הזמן לא ידענו בוודאות שהוא שם ועכשיו אני רגוע. אבל יש פרט אחד לא מרגיע בהודעה, וזה שהם טוענים שהוא חייל צה"ל וזה לא נכון. כידוע לכל מי שמכיר אותו, הוא חולה נפש. הוא סובל מסכיזופרניה ויש לו גם פיגור קל".

אביו של הצעיר סיפר כי זו אינה הפעם הראשונה שבנו מגיע לידי החמאס בשוגג. "גם לחמאס ידוע מצבו הנפשי, בגלל שהוא כבר פעמיים בעבר נתפס על ידם. הם בדקו אותו והחזירו אותו דרך מעבר ארז ללא התערבות של איש. משום מה הפעם הוא עבר אליהם אבל הם מחזיקים אותו ומאשימים אותו שהוא חייל".

"אני רוצה לבקש מחמאס לשחררו לאלתר בגלל מצבו הנפשי ולא להשתמש בו כקלף מיקוח", הבהיר האב. "אני מטיל את האחריות על חמאס לשלומו עד שיחזירו אותו".

במהלך השיחה הבהיר האב כי הוא סומך על ממשלת ישראל שתפעל בכל האמצעים להשיב את בנו. "אני יודע שהמדינה עושה הכל כדי להחזיר אותו", אמר וציין כי הוא אף מצוי בקשר עם גורמים רשמיים.