אמה של המחבלת מראש העין: "הסכין – בשביל סלט"

פיגוע הדקירה בראש העין: אמה של המחבלת מכפר קאסם טוענת שבתה לא התכוונה לבצע פיגוע. "כמה פעמים היא אמרה 'אמא, אני אוהבת לחיות עם יהודים'", הדגישה האם בשיחה עם חדשות 2. גם שכניה של המחבלת מגנים עליה ומעידים שהאירוע קשור לריב שהיה לה עם מישהי בזירה. במשטרה דוחים את הגרסה הזו ומתעקשים שמדובר בפיגוע טרור

אמה של המחבלת הצעירה שביצעה אתמול (ראשון) את פיגוע הדקירה בראש העין מדברת לראשונה ומכחישה שמדובר היה בפיגוע. "מה קרה? אני לא יודעת בדיוק", אמרה האם בשיחה עם חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמה נתנה צידוק מעניין לגבי הסיבה שבתה, המתגוררת בשכונת הבדואים בכפר קאסם, נשאה שני סכינים על גופה. "היא עושה דיאטה", אמרה האם, "כל הזמן יש בתיק שלה פירות וסכין לחתוך את הפירות, לעשות סלט".

מעצר המחבלת, אתמול (עד ראייה)

"מה קרה לה בדרך? מי דיבר איתה בדרך? את זה אנחנו לא יודעים עד עכשיו", הבהירה האם. "חס וחלילה פיגוע. אנחנו לא בשטחים, אנחנו חיים בארץ, איך אני אבגוד במדינה? אתה יודע כמה פעמים אמרה לי 'אמא, אני אוהבת לחיות עם יהודים, יותר טוב מערבים'?".

"המעשים המיוחסים לה הם לא נכונים", אמר פרקליטה של המחבלת, עו"ד איהאב ד'לג'ולי. "אני מטיל בהם דופי. חשתי צורך ממש מוחשי ומידי שהיא תיבדק בדיקה פסיכיאטרית".

גם התושבים בכפר קאסם טוענים שהרקע למעשה לא היה לאומני. "זה היה ויכוח, היא ועוד בחורה", סיפר אחד התושבים לחדשות 2, "הן התווכחו ואחר כך התחילו להרביץ אחת לשנייה". אולם במשטרה טוענים כי הגרסה הזו אינה יותר מסתם שמועה ומתעקשים כי אכן היה מדובר בפיגוע טרור.