חשד לפיגוע: אישה נדקרה בראש העין

מחבלת תקפה בסכין אישה כבת 30, דקרה אותה בידה ופצעה אותה בינוני. מאבטח שהיה במקום הצליח להשתלט על הדוקרת והוציא מידיה את הסכין. בחיפוש נמצאה סכין נוספת בתיקה. עד ראייה: "היא צעקה אני אהרוג אתכם ונראתה אחוזת טירוף"

ישראלית כבת 30 נפצעה קל באירוע דקירה באזור התעשייה "אפק" הנמצא בין ראש העין לכפר קאסם. הדוקרת, תושבת כפר קאסם, נתפסה על ידי כוחות הביטחון שפתחו בחקירת הנסיבות. צוותי מד"א שהוזעקו למקום העניקו לפצועה טיפול ראשוני בשטח ופינו אותה לבית החולים בילינסון כשהיא סובלת מפצע דקירה בידה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 13:00 התקבל הדיווח במשטרה על הפיגוע. מאבטח בבניין משרדים שמע את הצעקות מכיוון הכביש וזיהה את המחבלת כשהיא אוחזת בסכין, צורחת ומנסה לדקור אישה אחרת. הוא רץ לכיוונה, שלף את אקדחו והצמיד לראשה. בסיוע שני אזרחים שהיו במקום, המחבלת רותקה לקרקע והסכין הוצאה מידה. סכין נוספת שהייתה על גופה נלקחה גם היא.

צוות סיור של המשטרה שהיה במקום עצר את המחבלת וסייע בפינוי הפצועה לבית החולים בילינסון בפתח תקווה כשהיא סובלת מפציעות בכתף. החשודה, תושבת כפר קאסם, בת 23, הועברה לחקירה.

ישראל ודורית שהיו בזירה סיפרו כי הבחינו בשתי נשים נאבקות ובתחילה חשבו כי מדובר בריב רגיל. "פתאום ראינו שאחת מחזיקה סכין והשנייה מנסה להתגונן עם התיק שלה", תיארו השניים.

עוברי אורח השתלטו על המחבלת עד שהגיעה המ


"אז אנשים התחילו לצעוק 'זו מחבלת!'", הוסיף ישראל. "מישהו ניסה לדרוס אותה עם הרכב ואחרים זרקו עליה אבנים אבל היא נראתה אחוזת טירוף וכל הזמן צעקה 'אני אהרוג אתכם'. היא המשיכה להניף את הסכין באוויר עד שבעטתי בה ויחד עם עוברי אורח נוספים הצלחנו להשתלט עליה עד שהגיעה המשטרה".

"כשהגעתי למקום כוחות הביטחון הובילו את הפצועה לאמבולנס כשהיא בהכרה מלאה וסובלת מפצע דקירה בגפיים", סיפר חובש בכיר במד"א אלי פכטר שטיפל בפצועה. "מיד הענקתי לה טיפול רפואי ראשוני שכלל חבישה ועצירת דימום ופיניתי אותה במהירות לבית החולים בילינסון כשמצבה מוגדר קל ויציב".

זירת הפיגוע, היום (עד ראייה)

"שמענו המון ניידות ומשטרות, זה היה ממש מבהיל", תיאר עד ראייה העובד באזור התעשייה. "ואז מישהו צעק שיש פיגוע ושיש מחבלת שהתחילה לדקור. בהתחלה חשבנו שהיא עוד מסובבת אז אמרו לנו להישאר בתוך הבניין, אבל אחר כך מישהו דיווח שהיא נוטרלה".

"לחדר המיון של בית החולים בילינסון הגיעה פצועה צעירה בת 30 לאחר דקירה בזרועה כתוצאה מסכין", תיאר ד"ר ערן רוטמן, סגן מנהל בית החולים בילינסון. "בסך הכל מצבה קל, היא מטופלת ותשוחרר לביתה בתום הטיפול. הפגיעה היא פגיעת דקירה די עמוקה אבל לא נשקפה לה סכנה ולא נגרם שום נזק לזרוע עצמה".