ציון לשבח לסיירת מטכ"ל: "נועזת וחשאית"

אות ההערכה היוקרתי הוענק ליחידת העילית על פעולות מבצעיות, חשאיות ונועזות בשנתיים האחרונות. במקביל, מונה גם מפקד חדש לסיירת - אלוף משנה ח'. הרמטכ"ל: "ביטוי לתרומה לביטחון המדינה"

הרמטכ"ל גדי איזנקוט העניק היום (רביעי) ציון לשבח לסיירת מטכ"ל בעקבות פעולות מבצעיות, חשאיות ונועזות אותן ביצעה היחידה בשנתיים האחרונות. מלבד הציון לשבח לסיירת, הוענקה תעודת הערכה גם ליחידה הטכנולוגית של אגף המודיעין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר טקס הענקת אות הציון לשבח ותעודת ההערכה, נערך טקס חילופי מפקד סיירת מטכ"ל בראשות ראש אגף המודיעין, אלוף הרצי הלוי, מפקדי הסיירת ולוחמיה, בני משפחה ומוזמנים נוספים. אלוף משנה ח' מונה למפקד הסיירת והחליף את אלוף משנה ש', שכיהן בתפקיד במשך שנתיים ועשרה חודשים.

חילופי מפקדים בסיירת (דו"צ)

"מבחינתי המפגש הקצר הזה זו הזדמנות להביע לכולכם הערכה עמוקה מאוד על העשייה, על החשיבה, על התכנון, הביצוע והתרומה של כל אחד בתפקידו", ציין איזנקוט בנאום שנשא בטקס. "הטקס הזה הוא ביטוי לתרומה הגדולה לצה"ל ולביטחון מדינת ישראל ולתרומה, ביום פקודה, לסייע לצה"ל לנצח בדרך החכמה, המהירה, התחבולנית והאפקטיבית ביותר. יישר כוח".

"ביטוי לתרומה למדינה" (דו"צ)

ראש אגף המודיעין, אלוף הרצי הלוי, שיבח את חיילי יחידת המודיעין. "היחידה - מקום מיוחד, אנשים מיוחדים ועשייה מיוחדת. אתם, אנשי היחידה, העושים בשקט ובאיכות את המורכבות שבמשימות, ראויים להערכה רבה", אמר הלוי. "טקס זה הוא הזדמנות לומר לכם זאת. הציונים לשבח אותם קיבלה היחידה היום, הם עדות וביטוי לכך".