סוכל פיגוע: בת 17 נעצרה עם סכין

כוח משמר הגבול עצר את הצעירה הפלסטינית לאחר שהתקבל מידע מודיעיני אודותיה, ובתיקה נמצאה סכין מטבח גדולה. היא נעצרה והועברה לחקירת כוחות הביטחון. "הערנות מנעה היום ככל הנראה פיגוע", אמרו במג"ב

סוכל פיגוע דקירה: לוחמי משמר הגבול עצרו הבוקר (שלישי) בצומת תפוח בשומרון צעירה פלסטינית בת 17, שעל פי החשד ביקשה לבצע פיגוע דקירה. בתיקה נמצאה סכין מטבח גדולה, והיא הועברה לחקירת כוחות הביטחון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הלוחמים ערכו בידוק קפדני במחסום, בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל מצה"ל אודות צעירה פלסטינית שיצאה מביתה באזור ג'נין על מנת לבצע פיגוע. באחת המוניות שנבדקו הבחין מפקד הכוח בצעירה שעוררה את חשדו, שטענה שאיו בידה תעודת זהות. הלוחמים עיכבו אותה על מנת לזהות אותה, ובתחקור ראשוני עלה כי שמה תואם את המידע המודיעיני. בחיפוש מדוקדק על גופה ובתיקה נמצאה סכין מטבח גדולה.

החשודה,צעירה בת 17 מאזור ג'נין, נעצרה והובאה להמשך חקירת כוחות הביטחון. מפקד הפלוגה ציין כי "עם קבלת ההתראה המודיעינית נערכנו בצורה מוגברת במחסום, תוך שאנחנו מבצעים בידוק קפדני של העוברים ושבים. במקרה הזה אני שמח שהערנות והניסיון של הלוחמים מנעה היום ככל הנראה פיגוע".