רקטה התפוצצה בשטח פתוח בשער הנגב

קצת לפני השעה חצות נורתה רקטה מרצועת עזה לעבר שטח ישראל והתפוצצה בשטח פתוח מבלי לגרום לנפגעים או לנזק. במרחב לא נשמעה אזעקה משום שהשיגור בוצע לעבר שטח פתוח. מדובר בירי נוסף לאחר שלפני שלושה ימים נורו מספר רקטות לעבר שער הנגב. גם אז לא היו נפגעים ולא נגרם נזק

ארכיון (newsenders app)

רקטה נורתה הלילה (שני) מרצועת עזה לעבר אזור עוטף עזה והתפוצצה בשטח פתוח בתחומי המועצה האזורית שער הנגב, מבלי לגרום לנפגעים או לנזק. כוחות סורקים במרחב אחר שרידי הרקטה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לשיגור הרקטה לא קדמה אזעקה במרחב, וזאת ככל הנראה בשל העובדה שהשיגור בוצע לעבר שטח פתוח ולא היווה איום על אזורים מיושבים בשטח ישראל. השיגור מגיע שלושה ימים לאחר שמספר רקטות נורו מרצועת עזה והתפוצצו בשטחים פתוחים בשער הנגב. גם אז לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

ארכיון

רק ביום בערב שישי האחרון, סמוך לשעה 22:40, נורו לשטח ישראל ארבע רקטות מרצועת עזה. הרקטות נפלו בשטחים פתוחים באזור מועצת שער הנגב. לא דווח עד כה על נזק או נפגעים. תושבים המתגוררים באזור דיווחו על הדי פיצוצים.

בעקבות הירי תקף חיל האוויר ארבע מטרות טרור השייכות לארגון חמאס בצפון רצועת עזה. "צה"ל רואה בארגון הטרור חמאס האחראי למתרחש ברצועת עזה וימשיך לפעול בחומרה על מנת לשמור על השקט ביישובי הדרום", נמסר מדובר צה"ל.

גורמים פלסטינים דיווחו כי כתוצאה מהתקיפה נהרג ילד בן 10 ונפצעו עוד שניים, אחיו ואחותו של ההרוג. ככל הנראה שהילדים נפגעו עקב כך שביתם נמצא סמוך מאוד לבסיס של חמאס שהותקף - כך עולה מדיווחים של הארגון ברשת. שעות מאוחר יותר, דיווחו מקורות פלסטיניים בעזה כי אחותו של הילד מתה מפצעיה. בארגון מדווחים על תקיפת ארבעה בסיסים - שניים בצפון הרצועה, אחד במרכזה ואחד במזרחה.