תיעוד: השניות בהן חוסל המחבל הדורס בקריית ארבע

דקות לאחר פיגוע הירי בכניסה ליישוב, בזמן שחיילי צה"ל מעניקים טיפול לפצועים, מחבל נוסף הגיח עם רכבו ופגע בקצין. בסרטון שתיעד את הפיגוע ניתן לשמוע את הצרור היריות של הלוחמים שחיסלו את המחבל ואת הבהלה במקום

קצין ושלושה חיילי צה"ל נפצעו קל הבוקר (שני) בצמד הפיגועים בכניסה לקריית ארבע. אזרחים שהיו באוטובוס שעמד בכניסה ליישוב תיעדו את הרגעים שלאחר הפיגוע הראשון וקלטו את השניות בהן נוטרל המחבל שביצע את הפיגוע השני ודרס קצין. בסרטון ניתן לשמוע את צרור היריות לעבר המחבל ורואים חיילים זזים לאחור כדי לא להיפגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעה 6:45 בבוקר יצאו שני מחבלים מרכבם שאותו עצרו סמוך לטרמפיאדה בצומת אליאס ופתחו באש לעבר אזרחים וחיילים שעמדו בתחנת אוטובוס במקום. לוחמים מחטיבת הנח"ל הגיבו בירי וחיסלו את המחבלים. מיד לאחר מכן הם התפנו לטפל בפצועים.

אחד המחבלי שחוסל (משה בוטוביה/ TPS)

בזמן הטיפול הגיח רכב פלסטיני נוסף שבו נהג מחבל שלישי שדרס קצין צה"ל ופצע אותו קל. לוחמי הנח"ל פתחו בירי וחיסלו את המחבל. כל אותו זמן תיעדו יושבי האוטובוס את המתרחש מבלי לדעת שיצליחו ללכוד את רגעי החיסול של המחבל השני.

המחבל שנסע ברכב מסחרי אפור הצליח לחדור לזירת האירוע בזמן שהכוחות מסיימים לטפל בפיגוע הראשון ולפגוע בקצין. הלוחמים שהיו במקום התחמקו מהרכב ומיד פתחו באש כבדה לעבר המחבל וחיסלו אותו.