ניגן בגיטרה על החוף - והלם במחבל עם גיטרה: "הוא חטף זעזוע"

ישי מונטגומרי היה אחד האנשים הראשונים שנתקלו במחבל מיפו כשהוא עם סכין שלופה בידו, בזמן שהוא מחפש קורבנות נוספים לפגוע בהם - והבין שיוכל לעצור אותו רק עם כלי הנגינה שאחז באותם רגעים: "שמעתי צרחות ואז ראיתי את המחבל, הכיתי אותו בראש עם הגיטרה"

עצר את המחבל עם גיטרה: ישי מונטגומרי לא תיאר לעצמו שייצא לעבר חוף הים לנגן, כפי שהוא עושה מדי פעם בפעם, ויחזור הביתה אחרי שמנע ממחבל להמשיך במסע הדקירות שיצא אליו הערב ביפו. בשיחה עם חדשות 2 הוא משחזר את הרגעים בהם הבין שהוא מבחין במחבל נמלט מהשוטרים, כשהוא עם סכין בידו - בעודו מחפש אחר קורבנות נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ישבתי לנגן ליד חוף הים, ואז שמעתי צרחות במורד הכביש", הוא מספר. "מיד קמתי והתחלתי לרוץ אחריו עם הגיטרה, דפקתי לו אותה לתוך הראש". לדבריו, "הוא חטף זעזוע כזה שלא ידע מה לעשות עם עצמו".

"אז אני קולט שאני הבן אדם היחיד שיודע שזה המחבל", שחזר, "ואז הוא התחיל לרוץ לאורך הכביש. עזבתי הכל על החוף והתחלתי לצרוח 'מחבל', והתחלנו לרוץ אחריו קבוצה של 6-7 אנשים". בסופו של דבר, המחבל נוטרל בידי שוטרים ואזרחים נוספים שרדפו אחריו.

בינתיים, יש מי שמבקש לפצות את מונטגומרי על הגיטרה שניזוקה: תושבת יפו פרסמה פוסט ברשתות החברתיות שבו הביעה רצון להעניק לו גיטרה חדשה שיש ברשותה - כהוקרה למעשהו האמיץ.