"חשבתי שזה היום האחרון שלי"

הישראלי שנפצע בינוני בפיגוע בפתח תקווה והצליח להכניע את המחבל שתקף אותו שיחזר את האירוע הקשה: "הרגשתי שתי דקירות, וחשבתי שזהו. אבל אז התעשתי והבנתי שאני חייב להיאבק איתו, שלא יהרוג אותי או אנשים אחרים". התודה העיקרית לדבריו היא לבורא עולם: "אם הקדוש ברוך הוא לא היה רוצה שאהיה כאן, לא הייתי"

"חשבתי שאני אמות" - כך הודה הערב (שלישי) הפצוע מהפיגוע בפתח תקווה. הפצוע, גבר כבן 40 נשוי ואב לחמישה, שיחזר: "הרגשתי שתי דקירות וחשבתי שזהו, אבל אז התעשתי. הבנתי שזה מחבל ושאני חייב להיאבק איתו, שלא יהרוג אותי ואנשים אחרים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"לכל אחד עולה בראש שזה עלול לקרות לו, אבל אנחנו לא מסתכלים כל הזמן קדימה ואחורה", אמר. "חשבתי שזה היום האחרון שלי, אבל קיבלתי את החיים במתנה פשוטו כמשמעו. אם הקדוש ברוך הוא לא היה רוצה שאני אהיה פה, לא הייתי פה".

הפצוע נדקר לאחר שנכנס לחנות משקאות ברחוב הברון הירש בפתח תקווה, כשאחריו נכנס בריצה לחנות בן מיעוטים, ככל הנראה תושב השטחים. 

המחבל שלף סכין גדולה והחל לדקור את היהודי בפלג גופו העליון. הנדקר הצליח לנער מעליו את הדוקר ולהימלט מחוץ לחנות, כשבמקביל בעל החנות הסתער על הדוקר והכה אותו.

כעבור שניות הנדקר שב אל החנות, הרים את הסכין עמה נדקר והחל לדקור את המחבל, ויחד עם בעל החנות השניים הצליחו להכניע אותו. הנדקר פונה לטיפול בבית החולים בילינסון כשהוא במצב בינוני, כשבעל החנות נותר ללא פגע. המחבל נפצע אנושות, ומותו נקבע בהמשך בבית החולים.