חייל נפצע קל בפיגוע דריסה בצומת הגוש

שוב פיגוע דריסה בצומת הגוש: חייל צה"ל נפצע קל מפגיעת רכב בו נהגה פלסטינית שנורתה וחוסלה. כוחות ביטחון רבים שהוזעקו לזירה מצאו ברכבה של המפגעת גם סכין

חייל צה"ל נפצע קל הבוקר (שישי) בפיגוע דריסה בצומת הגוש, סמוך לכניסה למגדל עוז. המחבלת הדורסת נורתה למוות על ידי כוחות הביטחון. צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי לפצוע וכוחות ביטחון רבים שהוזעקו לזירה החלו בחקירת הנסיבות. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי המחבלת פגעה עם רכבה בקבוצת חיילים ופצעה אחד מהם קל. בחיפוש ברכבה של המפגעת נמצא גם סכין. פרמדיקים של מד"א פינו את החייל, בן 20, לבית החולים שערי צדק בירושלים כשהוא סובל מפציעה בגפיים.

צעיר ישראלי נפצע קל, המחבלת נוטרלה (יהודה שפירא)

על פי דיווחים פלסטינים, המחבלת שביצע את הפיגוע וחוסלה היא אמאני סבאתין, אם לחמישה בת 34 מהכפר חוסאן ממערב לבית לחם.

הסכין שנמצאה ברכבה של המחבלת (דובר צה"ל)


"ראינו צעיר כבן 20 בהכרה מלאה שסבל מחבלה ברגל", סיפרו חובש בכיר במד"א אליהו בדיל וחובש רפואת חרום במד"א שמואל דניאל. "כוח רפואה של צה"ל שהיה במקום הגיש לו סיוע ראשוני, העלנו אותו לאמבולנס ופינינו אותו תוך המשך טיפול לבית החולים כשהוא במצב קל ויציב".

אתמול נפצע קל שוטר בפיגוע דקירה בכפר עוג'ה שבבקעת הירדן. השוטר, שכיוון את התנועה לאחר שעץ קרס על הכביש, נדקר על ידי מחבלת שעברה במקום. השוטר נפצע קל והמחבלת נעצרה במקום ללא שימוש בירי.חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום האירוע העניקו טיפול רפואי ראשוני לשוטר, כבן 43, ופינו אותו לבית החולים כשהוא סובל מפצע דקירה בפלג גופו העליון. הדוקרת היא נערה בת 14, תושבת יריחו.

בהכנת הידיעה השתתף ירון שניידר