פיגוע בבקעה: בת 14 דקרה שוטר

שוטר שכיוון את התנועה בכפר עוג'ה שבבקעת הירדן נדקר על ידי מחבלת שעברה במקום. השוטר נפצע קל, והמחבלת נוטרלה במהירות ללא שימוש בירי

אילוסטרציה (פלאש 90)

שוטר נפצע קל בפיגוע דקירה בכפר עוג'ה שבבקעת הירדן. השוטר, שכיוון את התנועה לאחר שעץ קרס על הכביש, נדקר על ידי מחבלת שעברה במקום. השוטר נפצע קל והמחבלת נעצרה במקום ללא שימוש בירי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום האירוע העניקו טיפול רפואי ראשוני לשוטר, כבן 43, ופינו אותו לבית החולים כשהוא סובל מפצע דקירה בפלג גופו העליון. הדוקרת היא נערה בת 14, תושבת יריחו.

הסכין בזירת האירוע (חטיבת דובר המשטרה)

אמש בוצע ירי על רכב משטרה באזור צומת רחלים. מהירי נפצע שוטר קל וטופל במקום, והרכב נפגע ממספר פגיעות קליעים. במקביל, נמשך המצוד אחר שני המחבלים שביצעו אתמול פיגוע דקירה בהר ברכה, בו נפצעו שני חיילי צה"ל. מצבם של השניים מוגדר קל-בינוני, לאחר שהמחבלים חדרו לעמדה צבאית מחוץ להתנחלות הר ברכה שמדרום לשכם. השניים הצליחו לדקור את החיילים וניסו לחטוף את נשקם, אך לאחר שלא הצליחו נמלטו מהמקום.

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לחיילים שנפצעו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותם לבית החולים בילינסון בפתח תקווה. אחד מהם, כבן 20, במצב קל-בינוני כשהוא דקור בפלג גופו העליון. פצוע נוסף טופל על ידי כוח רפואה של צה"ל. אחד מהם סבל מחבלות בפניו והחייל הנוסף שנפצע נדקר בכתפו, ומצבו מוגדר יציב.