מחבלים חדרו לעלי - וחוסלו: "נאבקתי בהם"

תושב עלי הצליח למנוע פיגוע בביתו לאחר שהכניע שני מחבלים שהצליחו לחדור ליישוב כשהוא אינו חמוש, ונפצע קלות בלבד. "הם הגיעו כמעט עד חדרי השינה", שיחזר, שסיפר כי חיילים שהוקפצו למקום הצליחו לחסל את המחבלים תוך זמן קצר

מחבלים חדרו ליישוב עלי וחוסלו (דוברות בימין)

שני מחבלים חדרו הבוקר (רביעי) יישוב עלי שבבנימין וניסו להיכנס לבתי התושבים. כאשר ניסו להיכנס לבית אחת המשפחות, הבעל התעורר ומנע זאת מהם תוך שהוא נאבק איתם - במהלך המאבק הוא נפצע קל, אך הציל את אשתו וילדיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"נאבקתי בהם בתוך הבית, הם הגיעו כמעט עד חדרי השינה", אמר רועי הראל, שהצליח להדוף את שני המחבלים כשהוא אינו חמוש, בראיון לגלי צה"ל. "אחרי זה ראינו סכין שתקועה 20 סנטימטרים בתוך הדלת, זה כנראה היה סימן לתכנון שלהם".

הראל, שנפצע בראשו, הסביר כי במהלך המאבק הצליח להוציא את המחבלים מביתו ונעל את הדלת אחריהם. תוך כדי המאבק אשתו וילדיו התחבאו בחדרי השינה ודיווחו על הנעשה לכוחות הביטחון. "אשתי התקשרה לרבש"ץ והחיילים הוקפצו, אבל אני לא יודע מי מהם בדיוק חיסל את המחבל".

האירוע החל בשעת בוקר מוקדמת, כאשר דיווח הגיע אל כוחות חטיבת הנח"ל שמוצבים באזור היישוב שבבנימין. מהדיווח עלה כי שני מחבלים פלסטינים חדרו ליישוב וניסו להיכנס לבתים בשכונת היובל. בסריקות שנערכו לאחר התקרית נמצאה סכין שהייתה ברשותם של שני המחבלים ואקדח מאולתר שבו תכננו להשתמש.

השניים חוסלו על ידי כוחות צה"ל לאחר שהגיעו למקום האירוע, סרקו אחריהם ומצאו אותם. כוחות צה"ל שהגיעו למקום חיסלו את המחבלים. הראל פונה על ידי אנשי מגן דוד אדום לבית החולים שערי צדק בירושלים כשהוא סובל מחבלות בראשו.