הפיגוע בעתניאל: "רצח את דפנה והלך לצפות בסרט"

לבית הדין הצבאי הוגש כתב אישום נגד המחבל בן ה-16 שדקר למוות את דפנה מאיר ז"ל בביתה לעיני ילדיה. מכתב האישום עולה כי הנער החליט לרצוח יהודים בעקבות הסתה פלסטינית. בנוסף נחשף כי זמן קצר לאחר הרצח צפה בסרט יחד עם משפחתו

דפנה מאיר ז"ל

כתב אישום הוגש הבוקר (שני) נגד המחבל בן ה-16 שרצח את תושבת עתניאל דפנה מאיר ז"ל בדקירות סכין בחודש שעבר. מכתב האישום עולה כי הקטין, תושב כפר באזור, החליט לרצוח יהודים בעקבות תכנים מסיתים נגד ישראל אליהם נחשף בטלוויזיה הפלסטינית.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

מפרטי כתב האישום עולה כי הקטין יצא לכיוון ההתנחלות עתניאל לאחר שהתחמש בסכין לחיתוך בשר ממטבח ביתו. עם הגעתו ליישוב, הוא התקרב לבית משפחת מאיר והתחבא בשיחים הסמוכים לו. ממרחק הבחין בדפנה מאיר ובילדיה מסתובבים בבית.

לאחר מכן הסתער המחבל לעבר מאיר והחל לדקור אותה בפלג גופה העליון, תוך שהיא נאבקת בו לעיני ילדיה. מכתב האישום עולה כי על אף ניסיונותיה של מאיר להדוף את המחבל, הוא הצליח לגבור עליה ולדקור אותה שוב ושוב. לבסוף נמלט בריצה בדרך ממנה הגיע בשעה שדפנה התבוססה בדמה. צוותי החירום שהוזעקו לבית נאלצו לקבוע את מותה.

כתב האישום חושף את השתלשלות האירועים שהתרחשו לאחר הרצח. אחרי שנמלט מעתניאל, הגיע המחבל בן ה-16 לביתו, הבחין בדם על ידו השמאלית ושטף אותה. לאחר מכן התיישב יחד עם משפחתו לצפות בסרט.